Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Õppesõit Tartus

manzza
16:34 11.07.2013
Jarru
21:19 11.07.2013
Sõiduõpetaja nii ei käitu, muidugi võiks ka juhendaja korrektsem olla.
selle
18:31 12.07.2013
järgi on õpilane või sõiduõpetaja invaliid :) pargitud on ju invaliidikohale
Tuscan
16:29 24.07.2013
Tegu siis ehituspoe Decora esisega. Ehk polegi pahatahtlikud vaid mindi midagi toekamat ehituspoest ostma, mille saaks kohe ukse ees olevasse autosse hiivata.
ˇ
20:18 24.07.2013
jah, näiteks betoonist tõkiskingi.
Decora klient
21:52 24.07.2013
Toekamad asjad saab kätte Decora tagant laost. Pilt räägib enda eest ja vabandused pole aktsepteeritavad.
tiinekas
12:08 25.07.2013
ah mis seal vahet on asfalt on asfalt igaltpoolt
teooria
01:21 02.08.2013
Äkki ta ei ole veel jõudnud parkimise teooriani?!
;)
02:24 02.08.2013
Siin pole ju tegu autokooli õppesõidukiga- aknal on märk et emme-issi on ARK-ist lapse õpetamiseks loa taotlenud ja sõidavad isikliku sõidukiga õppesõidu eesmärgil.
ka puudega inimesed
22:52 26.01.2014
peavad sõitu õppima
pole vaja nii tige olla ka neil on oma liikumisvajadus
olgem tolerantsed ja sallivad
-------------------- ---------
23:20 26.01.2014
Masinal võiks olla sellisel juhul ka vastav märk. Liikus päris kabedalt..
TrummeligaTrimmer
10:12 15.02.2014
Krdi lammas teemaalgataja- näed ju, et armatuuripeal on sinine märk, vabalt võib see olla invakaart. Uskumatu millise lollusega inimesed ikka tegelevad. Ostke töö endale või elu vms...
Trimmeriga Trummel
07:52 03.03.2014
juhul, kui see ka on invakaart (kusjuures ka osad parkimiskellad on sinised), ei anna see õigust suvalt joontele parkida. seega hälvik on ikkagi.
Ka Tartu autokoolist?
02:10 20.05.2015
Tartus, lasteaia väravas kõnniteel....
Ei saa jätta pilti tegemata, kui selliselt parkimas noort ema näed. Pidi igal pool lasteasutuste juures sellist stiili viljelema.