Tegu siis ehituspoe Decora esisega. Ehk polegi pahatahtlikud vaid mindi midagi toekamat ehituspoest ostma, mille saaks kohe ukse ees olevasse autosse hiivata.
Siin pole ju tegu autokooli õppesõidukiga- aknal on märk et emme-issi on ARK-ist lapse õpetamiseks loa taotlenud ja sõidavad isikliku sõidukiga õppesõidu eesmärgil.
Krdi lammas teemaalgataja- näed ju, et armatuuripeal on sinine märk, vabalt võib see olla invakaart. Uskumatu millise lollusega inimesed ikka tegelevad. Ostke töö endale või elu vms...
Tartus, lasteaia väravas kõnniteel....
Ei saa jätta pilti tegemata, kui selliselt parkimas noort ema näed. Pidi igal pool lasteasutuste juures sellist stiili viljelema.