Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Haljasala tundub olevat sobilik parkimiseks...

Pinchu
10:59 01.08.2013
No on ikka nahhaalsust. Kas tõesti paremat kohta ei leidnud???
Sass338
11:19 01.08.2013
Miks auto alt pilti tehtud pole ????
ole hea mees järgmine kord tee alt ka pilti, või ära topi seda saasta siia.
Pinchu
11:32 01.08.2013
Kes sind nüüd hammustas?
Ma võin ju üritada hea mees olla, aga see ei õnnestu vist hästi ;)
Sass338
11:55 01.08.2013
No küsime nii, kas rikuti haljasala ?
jah tõesti, see on ebaviisakas, aga kui pole tõesti mujale parkida ja on vaja parkida, siis pole midagi parata...
Pinchu
11:58 01.08.2013
Seal ümbruses on kohti, kus parkida, igal pool küll ja rohkem veel. Ja kahjustas küll haljasala - sõitis põõsaste otsa.
Siidiuss
12:09 01.08.2013
Ei näe probleemi. Võibolla oli päikseline koht ja väike laps autos. Otsis viludat kohta. See" haljasala" paistab olema paras tühermaa ja mingit korralikku murugi seal ei ole. Ja muru tahab ka tallamist ja rullimist saada see soodustab mullas niiskuse püsimist ja nii on murule ka parem. Aga seda umbrohupõldu ei saa murukski nimetada. Ma pargiks sinna kasvõi traktori või veoautoga peale.
Nsss
12:35 01.08.2013
Pigem on teemaalgataja taaskord kade naaber, kuna teatakse ka hästi et ümberringi palju parkimiskohti. Ei leia küll et tegu oleks suure rikkumisega. Kui vaja parkida siis pargi aga ära lihtsalt muru peal kaapima hakka. Lihtne
Marko
16:46 01.08.2013
Kui ma pargin oma värava kõrvale OMA muru peale, kelle asi see peaks olema? Aga on, Tallinnas vähemalt saab ka selle eest trahvi!
ärge levitage jama!
17:11 01.08.2013
Haljasalal parkimise keeld tuleneb Tallinna linna heakorra eeskirja §-st 13 p 5, mille kohaselt on keelatud parkida mootorsõidukit ja / või haagist haljasalal selle haljasala omaniku või haldaja loata.
Siidiuss
17:15 01.08.2013
Tallinnas ei olegi võimalik elada. Iga asja eest saad. Ei või tänaval vaat et peerugi lasta. Maal hea elada. Tuled homikul toast välja ja lased püksid alla. Mahlad jooksevad ja murugi saab rammu.
stammer
18:37 01.08.2013
Kindlasti on selline parkimine väär ja lausa imelik on lugeda, et mõni veel õigustab ka sellist teguviisi.

Beco
19:45 01.08.2013
Kelle muru see on? Äkki omanik lubas?
tiit_
20:16 01.08.2013
No oma muru või mitte aga selline parkimine pole õige sellegipoolest. Oma hoovis ma küll niimoodi muru peal õunapuu all ringi ei käruta ega pargi. Samas inimesi igasuguseid.
mmm31311313
20:19 01.08.2013
Äkki tal omaniku luba olemas? Miks väär? Oma muru, teeb mis tahab, mille eest ta siis makse maksab.
Nongrata111
21:17 01.08.2013
Aia ja tänava vahel ehk suure tõenäosusega linna maa. Arenguruumi on, hälbeid on alati olnud.
põõsas
01:17 02.08.2013
Oleks võimud siis põõsast ka pilti teha, kuhu otsa ta sõitis.
TK
01:47 02.08.2013
Ilusa muru peal pargitud autost saab hästi müüva pildi kuulutusele.
norrakuningaoeg
05:10 02.08.2013
Huvitav tõesti,keda siis nyyd solvati...