Kas keegi oskab öelda kas Ford mondeo 2012a. On esisild nõrk koht? Hetkel on auto esimeses hoolduses ja juba rehvi söönud. Kas tõesti fordil on nii kehv esisild et peale 17000km vajab reguleerimist.
Lisaks teadmiseks teistele esimene Mondeo hooldus info-autos maksab 228€ + esisilla reguleerimine 50€.
Minu kogemused näitavad et pole nõrk. esimene sillareguleering tehti 2 hoolduse ajal,peale seda pole rehve söönud. Hetkel on läbisõit 103 000 juures ja auto sõidab pea igapäev treppis kruusateed. Senini on vahetatud esisillas mõlemad stabilisaatorvarda otsad, muud ei midagi. Auto on olnud minukäes sünnistsaati ehk siis uuena ostsin. Peale korralise hoolduse on veel vahetatud rihmapingutus rullik mootoril koos rihmaga ja ja need 2 stabikavarda konti muud ei midagi. Kestab küll,kuigi läbisõit pole just midagi surt veel. Ahjaa mootor 2,0 bensiin ja kere universaal.