Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Please insert Navigation DVD BMW E60

ircc
02:22 11.09.2013
Kui käivitan auto tuleb iga kord ette tekst Please insert Navigation DVD. Kuid DVD lugejat pole ma autost kusagilt leidnud, mida ta siis küsib ja kuidas seda küsimist lõpetada? Kogemusi kellelgi sellega? Muidu iDrive funkab normaalselt ainult käivitamise hetkel viskab selle iga kord ette.
Hmmh
10:24 11.09.2013
Pista ikka sinna samma kuhu CD paned. Oled proovinud?
qp
21:38 04.10.2013
Enamaste on ka teine pesa naviplaadi jaoks. Äkki on ekraani taga peidus?
ircc
19:50 10.12.2013
navi DVD käiski sinna samma kuhu cd ja toimis!