Kui käivitan auto tuleb iga kord ette tekst Please insert Navigation DVD. Kuid DVD lugejat pole ma autost kusagilt leidnud, mida ta siis küsib ja kuidas seda küsimist lõpetada? Kogemusi kellelgi sellega? Muidu iDrive funkab normaalselt ainult käivitamise hetkel viskab selle iga kord ette.