Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mootor sureb välja

j69
18:48 18.11.2013
Tegemist vw Sharaniga 1997 bensiin. Mootor käivitub, kuid mõne aja möödudes sureb välja. Kohe uuesti ei käivitu. 15-20 min pärast käivitub uuesti. Kui kohe sõitma hakata sureb u 5-8 km sõidu järel välja ning samuti kuskil 20 min pärast käivitub uuesti. Mis viga?
Marko
19:45 18.11.2013
Ilma paagikorgita oled proovinud?
zqa
20:27 18.11.2013
süütepool ja/või bensiinipump, ei teeks paha küttefiltri vahetus
j69
21:01 18.11.2013
Süütepool, bensiinipump ja küttefilter on vahetatud...on veel mõtteid?
j69
21:02 18.11.2013
Marko, ilma paagikorgita sõita pole proovinud, aga mida see mõjutaks?
riuka
21:15 18.11.2013
minul oli accordiga sama jama kunagi,targemate soovitusel murdsin ära paagikorgi all (taga) oleva klapi ja jama kadus
igiliikur
22:21 18.11.2013
On tõesti juhuseid olnud, kus paagi vaakumisse tõmbab.
ˇ
07:57 19.11.2013
tegu võib olla näiteks nukk- või väntvõlli asendianduri jamaga. diagnostikast läbi käia ja vaadata, kas on mingeid veakoode. tuttval oli kunagi sama jama, et ei teadnud iial, kas auto peale seismajätmist jälle käivitub või ei, aga kas ta vea tuvastas, seda ei tea.
Marko
13:03 22.11.2013
Nii tore, inimene ei viitsi lõpptulemusest teada anda. Teema on ilma resümeeta ju väärtusetu.
g
15:38 28.11.2013
nuka ja vändaanduri üheaegne töötempetaruurist sõltuv rike. Kiirelt tuvastatav ossilloskoobi olemasolul. Olnud ja leitud viga.
stammer
18:12 28.11.2013
Ossilloskoop...

Ossilloskoop on mõõteriist ajas muutuvate OSSIDE kuju vaatlemiseks, parameetrite mõõtmiseks ja omavaheliseks võrdlemiseks. Allikas: wiki.