Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

volvo

volvovend
10:29 22.11.2013
volvomehed ei tunne märki
aga...
10:55 22.11.2013
märgi mõjupiirkond hakkab märgi tagant.Seega ei tohi peatuda seina taga vasakul ega paremal...!
vulvuumiis
11:53 22.11.2013
Peatuda siiski vist võib kuid parkida ei tohi. Lisathavel ka näitab et parkimine keelatud nii vasakul kui paremal. kas otse märgi alla võib??
noo nii
11:57 22.11.2013
tegemist siiski peatumiskeeluga.