Remont ja hooldus

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

vw passat 1.9TDI 97a.

iff963
18:14 11.12.2013
pidurid. kui vajutada järsult pidurit pidurid võtavad . kui vajutad rahulikult siis pidurid võtavad natyke ja pedaal vajub põhja.
piduri vedelikku on ja alt kuskilt ei leki
Marko
18:15 11.12.2013
Peapumba mansetid lekivad.
irwar
20:01 11.12.2013
naljalt ei leki nad midagi. tavaliselt õhk vahel. kas hiljuti on pidurite kallal midagi tehtud??
iff963
21:49 11.12.2013
mingi aeg on pandud uued piduri klotsid aga kui hiljuti seda ma ei tea
stammer
09:21 12.12.2013
Küsiks siis teistpidi: millal see pidurijama peale hakkas?
iff963
16:13 12.12.2013
nüüd hiljaaegu paari päeva eest
sitrus*
17:00 13.12.2013
Esiteks peapumba mansetil auk või klapp ei tööta.Tüüpviga.
iff963
15:41 15.12.2013
kust saab odvalt neid juppe?
sitrusele
17:52 15.12.2013
Missugusel peapumba mansetil see auk on ja mille jaoks see seal on? Kui tead, et tüüpviga, siis peaksid oskama ka arusaadavalt lahti seletada selle augu jutu. Ootan huviga enda täiendamisvõimalust peapumba mansettide osas.
breaking bad
20:03 15.12.2013
Piduri peasilinder vigane. variandid on 1) kas uus osta vöi 2) vana remontida.
Forssist saab mansettide remondikomplekti osta 5-10 € eest.
Audil näiteks manuali järgi remontida pole ette nähtud aga kui viitsimist ise pusida,saab tehtud.töökojad yldiselt mansette vahetada ei taha .
oli kunagi sama jama , peale remonti pidurid super.

sitrus*
19:00 16.12.2013
breaking bad seletab sulle asja lahti,kuidas toimida kui häda torgib.Ole rahulik,ega sul ei juhtu,sul muud hädad.