pidurid. kui vajutada järsult pidurit pidurid võtavad . kui vajutad rahulikult siis pidurid võtavad natyke ja pedaal vajub põhja.
piduri vedelikku on ja alt kuskilt ei leki
Missugusel peapumba mansetil see auk on ja mille jaoks see seal on? Kui tead, et tüüpviga, siis peaksid oskama ka arusaadavalt lahti seletada selle augu jutu. Ootan huviga enda täiendamisvõimalust peapumba mansettide osas.
Piduri peasilinder vigane. variandid on 1) kas uus osta vöi 2) vana remontida.
Forssist saab mansettide remondikomplekti osta 5-10 € eest.
Audil näiteks manuali järgi remontida pole ette nähtud aga kui viitsimist ise pusida,saab tehtud.töökojad yldiselt mansette vahetada ei taha .
oli kunagi sama jama , peale remonti pidurid super.