Kiirendades kõrgematel pööretel viskab sellise veateate ette ,ning peale seda kaob turbo järelt ära...vahepeal seiskub ka mootor...peale u. 30 sekundit seisva mootoriga ootamist on veateade kadunud ning kõik toimib endistviisi...
Esimest ja teist käiku võib piirajasse ka lasta...kolmandaga hakkab jamama nõnda...ehk oskab keegi midagi tarka öelda...lähiajal proovin diagnosti minna.
Mul sama mudel ja aastast 08. Ühel hetkel sama kiri ees. Välja ei surnud ja sõita sai, kuigi turbo ei toiminud. Sabatati autot mingi päevake ja lõpuks läks soft uuendamisele, ehk laeti autole uuendatud programm arvutisse. Peale seda pole probleeme olnud.