Politsei jaoks märk ja kollane joon on huinjaa.....Ma seda ainult,ei pannud tähele et vennike sees..pani leekides minema peale seda kui klõpsu tegin.
Madara 33 maja ees tehtud foto siis.
Seadused kehtivad ka politsei kohta, kuid nagu eespooltoodud postitustest näha, ei tohi sellele sugugi tähelepanu osutada. Teemaalgataja tegi õieti ja kui see tõepoolest politseibuss on, siis võiks ametnikud veidigi eeskuju näidata, kuidas liikluses käituma peaks. Kui seaduse täitmine pole isegi politseile oluline, siis mida me veel lihtsast inimesest tahame. Paraku on aga inimeste haridustase väga erinev ja seda nii ametnike, kui ka valgete inimeste seas.
Just ja sellise huinamuinaga tegelemine toodab sisse ka kõvasti.
ise sammuti rikub liikluseeskirja. Kas teatakse põhjust miks seal peatuti või mis seal üldse toimus ? Kahtlen, seega ei saa näpuga näidata ega otseselt politseid süüdistada.
Mõttetu postitus, oli politsei või oli turist, mis vahet seal on kui ta korra peatus. Järgmine kord teen ka abivajavast inimesest, kes on keset teed pilti ja panen siia ülesse ja ütlen et vaat kus on oinas... tehku auto korda ennem kui liiklusesse suundub.
Hetkel lähtusin sellest, millist infot see pilt mulle andis. Üksikasju aruta bussi juhtinud tegelasega, kuna reg. numbri järgi peaks see tegelane kergelt leitav olema. Kuna mul endal elust mitu sarnast näidet olemas, siis sellest ka jutukam sõnavõtt, kui kellelgi teisel.
Saada pilt politsei üldmeilile ja las sealsed tegelased ise juurdlevad politseiniku sellise käitumise üle, kes mainet tahtlikult alla viib.
Sisuliselt on tegemist rikkumisega kui kaubik seal niisama seisis.
Jah, sai vist kogemata s*tta torgitud. Kuidagi ebastabiilne ja kergelt ärrituv seltskond siin koos. Jama, kui siin politseinikud peaksid sedasi esinema - siis oleks ikka tõeliselt kahju...
viimastele (registreerimata) sina räägid seda, mida pildil näed ja kõik järelikult oled rumalamate hulgast ja langetad kergelt otsuseid mida võid hiljem kahetseda. pole siis ime, et politsei nii rumalat nagu sina kepibki.
Tuleb meelde kui üksvahe pildistati agaralt kui politsei parkis poe ees nö. keelatud tsoonis. Aga see jäeti targu mainimata, et politsei oli parasjagu väljakutsel poevarast, laamendajat ära viimas. Sama story ka kiirabi kohta...
Kui tausta ei tea siis pole vaja vaenu õhutada.
Ära õigusta siin midagi, nagu näed, kubiseb see teema vaimuhälbega inimestest, kes räägivad keppimisest, rumalusest ja sellest, kuidas sa oma arvamuse avaldamist veel kahetseda võid. Poe nüüd kiirelt peitu ja värise, sest siinne karm seltskond on kõigeks valmis. Politseinikel peaks ikka väga turvaline tunne olema, kui selline sõjavägi seljatagust kindlustab.