Chrysler

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Chrysler Voyager 2,8CRD AUTOMAAT 2007 aasta

ivo41
00:11 16.02.2014
Tere!
Selline küsimus.
Kas keegi oskab öelda mis probleem võib olla.
Käivitub ainult pikalt starterit ketrates?
Wello
00:14 16.02.2014
kristallkuuli veeretades kisub mittetöötavate küünalde poole
ivo41
14:43 17.02.2014
Sooja mootoriga sama jama!

Kas tõesti pole kellegil sellist probleemi esinenud?

Muudetud 17.02.14 14:53

ivo41
08:00 20.03.2014
Tere selline küsilmus kus asub kütefitler ja kas on lihtne ise ära vahetada?

Muudetud 20.03.14 10:19

ivo41
09:33 31.03.2014
Auto korras.kõrgsurve klapp oli läbi, nüüd kõik korras.
TiiT.T
19:16 08.01.2023
Mul sama jama - ainult pikalt käiates läks käima viimasel ajal - nüüd seisab ja ootab paremat aega. kus kõrgsurve klapp asub ? kui kaevama hakkan siis vast kütusefiltri läheduses ! sellel vist varjant veel filtri kaan/korpus vigane ? iseenesest käib kenasti kui sõitma saab - kohapeal tühikäik oli ka vähe puterdav!