Mul sama jama - ainult pikalt käiates läks käima viimasel ajal - nüüd seisab ja ootab paremat aega. kus kõrgsurve klapp asub ? kui kaevama hakkan siis vast kütusefiltri läheduses ! sellel vist varjant veel filtri kaan/korpus vigane ? iseenesest käib kenasti kui sõitma saab - kohapeal tühikäik oli ka vähe puterdav!