Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Opel Vectra 2.0 TDI 66kw PROBLEEM!

ollaoll
09:59 29.07.2014
Tere! Probleem on siis selline, et auto jäi linnas lihtsalt sõites lampi seisma ja käima ei läinud, kui käima proovida siis nagu natuke lubab, küte tuleb ilusti peale, arvati, et võib mingi kaitse või midagi läbi olla, keegi oskab aidata?

Aitäh!