kohila konsumi kingapoe kunn sõidab ja pargib niimoodi nagu ta tahab, aga pildistaja käib jala ning masturbeerib pärast internetis. puhas eestlaslik kadedus närib.
Ma nagu eeldan, et ta teeb seda kauba laadimiseks(vähemalt käru olemasolu ja trepp seda eeldavad)...sõiduteel seda teha ju ei saa. Seega pildistaja iroonia siin vast ei ole asjakohane.