Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Kohila Konsumi kingapoe kuningas pargib nii!

moosar63
12:15 13.10.2014
Enne regulaarselt kõnniteel ja nüüd juba majale veel lähemale - murule! Peavad ikka jalad haiged olema!

Muudetud 13.10.14 12:49

jorbel
13:28 13.10.2014
Ei näe probleemi, murul ju ruumi on.
Uuno Vaike Kasepõsk
14:27 13.10.2014
haagisega ju saaks trepist üles ka tagurdada, et nafta järgi haisevaid hiina ''nahk''kingi maha laadida.
yolotar
16:01 15.10.2014
kohila konsumi kingapoe kunn sõidab ja pargib niimoodi nagu ta tahab, aga pildistaja käib jala ning masturbeerib pärast internetis. puhas eestlaslik kadedus närib.
Ded Maroz
16:51 15.10.2014
Ma nagu eeldan, et ta teeb seda kauba laadimiseks(vähemalt käru olemasolu ja trepp seda eeldavad)...sõiduteel seda teha ju ei saa. Seega pildistaja iroonia siin vast ei ole asjakohane.