Remont ja hooldus

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

BMW e39 armatuur "mullitab"

kellip
16:29 18.01.2015
Sooviks teada, millest selline asi tuleneb ja kuidas (kui üldse) on võimalik see korda saada? Tekkis 2 nädalase perioodi jooksul. Mulle on erinevad asjapulgad erinevaid tekkepõhjuseid pakkunud, et ehk niiskusest, võibolla on õhukanalid kuskilt lahti jne. Aga äkki leidub siin foorumis keegi, kes veel täpsemalt öelda oskaks ja lahendust soovitaks?

Vabandan, kui teema on vales alafoorumis.
Karm3
17:54 18.01.2015
E34jal on sellise asjaga seisnud ise ka silmitsi kui selle ostsin. Auto toodi treilaga otse saksast. Enda käes olles, ca 5-6 aastat minu meelest seda juurde ei tekkinud, kuid probleemi lahendasin ma osaliselt nii, et süstisin peene süstlaga sinna alla 3-4 kohta liimi ja surusin kokku. Siiski peab olema nii tehes ettevaatlik, et liimitud kate kortsu ei jääks. Miks see tekib, seda ma ka ei tea...
Karm3
17:58 18.01.2015
https://www.youtube.com/watch?v=W1D33SaKTzI

See tundub suht asjalik video, kuidas neid eemaldada.
kellip
20:44 18.01.2015
Liimi süstimine on liiga riskantne minuarust. Aga antud video on tõesti asjalik. Teab ka keegi millises Tallinna autoremonditöökojas selline asi kiirelt ja rahakotile "valutult" ära tehakse? Ise parem ei hakka mässama.
karl81
21:20 18.01.2015
Mul armatuur olemas võin ära vahetada
audi-ped3
21:33 18.01.2015
Nii vana pemmi juures on see ilmselt pisiviga ,keskendu rohkem suurematele, minu soovitus.
kellip
21:48 18.01.2015
Vahetus on vast mõttetu, kui selle lihtsalt korda saab.