Sooviks teada, millest selline asi tuleneb ja kuidas (kui üldse) on võimalik see korda saada? Tekkis 2 nädalase perioodi jooksul. Mulle on erinevad asjapulgad erinevaid tekkepõhjuseid pakkunud, et ehk niiskusest, võibolla on õhukanalid kuskilt lahti jne. Aga äkki leidub siin foorumis keegi, kes veel täpsemalt öelda oskaks ja lahendust soovitaks?
E34jal on sellise asjaga seisnud ise ka silmitsi kui selle ostsin. Auto toodi treilaga otse saksast. Enda käes olles, ca 5-6 aastat minu meelest seda juurde ei tekkinud, kuid probleemi lahendasin ma osaliselt nii, et süstisin peene süstlaga sinna alla 3-4 kohta liimi ja surusin kokku. Siiski peab olema nii tehes ettevaatlik, et liimitud kate kortsu ei jääks. Miks see tekib, seda ma ka ei tea...
Liimi süstimine on liiga riskantne minuarust. Aga antud video on tõesti asjalik. Teab ka keegi millises Tallinna autoremonditöökojas selline asi kiirelt ja rahakotile "valutult" ära tehakse? Ise parem ei hakka mässama.