Kui oled selle mazda omanik siis mõtle peaga järgi miks see volkar sulle nii vähe ruumi jättis.Seal putka kõrval on kindlasti parkimiskoht kuhu ta sinu laiutamise pärast ei mahtunud.
See kas ta on invaliid või mitte,pole sinu otsustada kui sa ei ole tema raviarst. Vaata ise ka peeglisse.
VW on täiega invaliid ju. Kui ta tahtis kindlasti sinna haljasalale teise kõrvale saada, siis oleks võinud teistpidi parkida (enda parem külg mööda seda putkat) ja natuke putkaga paralleelsemalt. Oleks mõlema auto juhiuksed vabaks jäänud.