Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Mustamäe Perh. 10.02 2015

edvardt
09:37 11.02.2015
Rohelehega superinvaliid!
arusaamatu .
10:42 11.02.2015
Kui oled selle mazda omanik siis mõtle peaga järgi miks see volkar sulle nii vähe ruumi jättis.Seal putka kõrval on kindlasti parkimiskoht kuhu ta sinu laiutamise pärast ei mahtunud.
See kas ta on invaliid või mitte,pole sinu otsustada kui sa ei ole tema raviarst. Vaata ise ka peeglisse.
RS
11:18 11.02.2015
Huvitav, et leidub alati tegelasi, kes leiavad absurdile õigustusi???
PS
12:05 11.02.2015
VW on täiega invaliid ju. Kui ta tahtis kindlasti sinna haljasalale teise kõrvale saada, siis oleks võinud teistpidi parkida (enda parem külg mööda seda putkat) ja natuke putkaga paralleelsemalt. Oleks mõlema auto juhiuksed vabaks jäänud.
re. PS
11:28 13.02.2015
Sellist "keerukat" ja läbimõeldud manöövrit ei suuda vahtralehega juhid kahjuks teha, hea, et ta üldse suutis sinna ennast ära mahutada...
stammer
11:45 13.02.2015
Mina näen, et hoopis Mazda juht on ennast suutnud imeprakku pressida ja selliseid on oi kui palju.
PS
11:53 13.02.2015
"stammer" - kesse se ise pressib nii prakku, et siis tagaluugist välja ronida?
jobud
21:16 12.04.2015
Tegelikult on seal parkimine üldse keelatud. Teadmiseks.
themm
12:02 15.04.2015
Ei ole siin mingit õigustust, mõlemad on parkinud haljasalale, mõlemale tuleks kutsuda puksiir.