Chrysler

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Chrysler voyager 2.0 diisel 1999a.

mati01
21:57 17.02.2015
Aeg ajalt viskab armatuurile kiri alarm set mootor seiskub ja ei lähe enam käima.Olen ka proovinud pluss klemmi korraks maha võtta.Siis läheb mootor käima ja saad uuesti sõita aga mitte kauaks.Kõik kordub uuesti.MIDA TEHA....
arxsss
19:54 16.09.2018
Tere! kas olete auto korda saand,ja mis milles viga oli?