On soov soetada auto umbes 5000 ringis. Silma on jäänud 3 autot. Tahaks teada milline oleks nendest valikust kõige kasulikum. Võimsust taga ei aja. Rohkem määravam on ülalpidamiskulu ja vastupidavus. Kõiki autod 2005-2007 aasta.
Volvodest vaataksin V50 1.6 või 2.0 // S60 2.4 mootoriga
Avensisest kõik variandid
Passat 1.9 TDI.
Väike kõrvalpõige ka Audi A4 1.9 TDI.
Loodan, et saan siit abi täpsema margi ja mudeli valimisel.
Omasin ise 2006. aasta Volkswagen Passatit, mootoriks kurikuulus 2.0 TDI (103 kw). Ostmise hetkel oli läbisõit 140 000 ning müües 185 000, selle aja jooksul sai lisaks korralistele hooldustele tehtud ka tagumiste piduriklotside vahetus ning üks puks esisillas. Muus osas oli vastupidav, kuid ilmnema hakkasid hooratta ning pihustite probleemid.
Avensist omab mu äi ning vägagi vastupidav ning hea auto on. Sees on ruumi rohkelt, maanteel ning linnas vaikne.
Volvost väldiks 1.6 diiselmootorit ning mudelit S60. S40 ja V50 on seest pisemad, kui Volkswagen ning Toyota. Muus osas pole vist Volvole midagi ette heita.
Soovitaks tutvuda Autolehe kodulehel olevate arvustustega ning külastada margifoorumeid, Volkswagenil väga hea foorum olemas (teiste markide kohta ei tea).
Lisaks veel, et kui sõidad valdavalt linnas, siis diislit seks puhuks ei soovitaks, ei lähe piisavalt kiiresti soojaks ning lisaks DPF filter, mis ära ummistuda võib. Kui marsruudile jääb ka maanteed, siis diislit võiks soovitada.
Volkswagenil tuleks vältida DSG automaati (alates B6 kerest) ning Toyotal 2.2 diislit.
kui sulle on tähtis vastupidavus ja madalad hoolduskulud võta avensis.
kui on tähtis salongi kvaliteet ja mugavus, siis volvo
volvol hooldused natsa kallimad ja esisild vajab rohkem tähelepanu.
mina valiks nende 2 vahel
endal oli eelmine auto v50 2007 a 160 000 oli ees kui ostsin, tànaseks pàevaks 250 000 , vahetanud piduriketad, ja paar puksi, 250.- koos tööga, nii et julgen soovitada, oma kogemus mite kellegi naabrimehe jutt
s60 või ka v50 kui on 2,4 diisel siis üldiselt tundub et väänab võimsamalt kui numbrid näitavad.
Avensisel kui diisel siis peaks olema juba see uuem 91kw variant.93kw ka pole hullu kuid joob siiski tiba rohem, mürarikkam ja vanamoodne.
Passat tegelikukt cr mootoriga ka vaikne ja mugav sõita ja igati ok.
eks kasutatud auto puhul on suur roll eelmise omaniku hoolsusel/hooletusel. kui tahad murevaba kasutatud avensist, siis lollikindlam valik on bensiinimootor.
Kes vähe sõidavad ja põhiliselt linnas siis ei tasu diisel ära. Mõttetu tossutada linnavahel külma mootoriga ja pooltühja akuga. Tahmab ära linnavahel ja motor ei jõua soojakski minna! Diisel on ikka maainimesele sobiv sest tavaliselt pikk sõit ja linna pikk maanteesõit ja mootor ja väljalase jõuab ikka korralikult soojas minna!
1.9TDI 77kw PD on väga hea mootor. CR häda on see, et pihusti võib lihtsalt isegi hetkelise ülepinge tõttu üles öelda. Toyota 2.2D4D on suht rämps! 2.0D4D-l peab arvestama, et hoorattad kestavad värem kui 1.9TDI 77kw PD. Kütusekulu suurem jne... Diisel Passatid on kõik enamjaolt mega läbisõitudega. Aga kui saab korraliku masina on see nagu lotovõit. Lisaks veel varustuse probleem. Hea varustusega isendeid on raske leida. Samas B6 Passat on Avensisest mäekõrguselt üle. Loe vanu autoteste. Avensisel ei olnud lootustki B6 vastu saada.
Omanud volvo v50 2.0d 100kw 2004.a aasta aega(ls 240 000) ja ainult head rääkida. Teinud ainult tavapärast hooldust ja saksast tulnuna ka igaskjuhuks hammasrihma vahetuse mis on kõige suurem väljaminek olnud(240 eur koos tööga). Mootor töötab ilusti ja jõudu on küllaga, samuti on 6- manuaalkast oma omadustelt hea ja ökonoomne. Kui siis heidaksin ette ainult pisut suurt rehvimüra salongi sõidu ajal. Muidugi kui on tahtmist tagaistmel pikki inimesi sõidutada, siis võib jalaruumist puudu tulla.
третья Авенсис ни разу не подвела. универсал. 2.0 бензин. места много высота хорошая. заправка карман не будет пустой. шумка хорошая. коррозия не начинает. ну а Шумахеру она не подходит
Naisel Avensis 2007 uuena ostetud (1,8 bens. manuaal), üle 300 000 kõvasti sellega uhanud. Vaikne, piisavalt mugav, öko, selle aja sees vahetatud, sidur, genekalaagrid, -harjad, süütepool, veermikus min. kulujuppe, esiklaas. Kõik. Kalla ja talla, jätkub veel kauaks.
Avensisele ei saa mingi valemiga tagaistujale ja isegi pagasiruumi pistikupesi. Ja esimene on ka kusagil käetoe all sügavas pimedas sahtlis, sealt juhet välja tuua ei saa muidu kui kaane lahti jätad. Pagassis asuva külmikuni niikuinii ei ulatu. Kummaline aga Corollal on need olemas, mõlemas kohas. Avensis on muidu suur auto aga seest suurem pole kui Citroen C4. Viimane Avensis on kii kole, et pikapeale hakkab isegi meeldima see Tähesõdalase nägu...
Tere! Minu suksu on V70d,93kw, 2.4d ja...tunnen rõõmu temaga "ratsutades" , tõsi--- ristmikult minnes ei ole alati "priimus" aga annan ka aru endale, et sellelt suksult rohkem saada on võimalik vaid "tuuningu" abil ja...kas see oleks-on minu eesmärk-EI! Volvo on sissetöötatult-olemuselt hea liikur aga mind häirib tundlikult hetkel toimuv hilisemate V mudelite järelmüük, mida nägin antud müügiportaalis- VOLVO kubatuuris M 2.0d automaat, 130-170+kw võimu , läbisõit 27-50 kilo, süntari on 1-2-3 aastat tagasi antud postitusest lähtuvalt-milles asi!? Tunnistan ausalt, mina sellist vollit (antud aastakäigu mudelid-kubatuur)osta ei julgeks. Aga annan ka oma eelistused suksudele- kas just lemmikud aga... VOLVO,TOYOTA ka KIA oleks mõeldav jne. kuid ometi ka suksud keda MINA väldiksin=antipaatia: itaalia-french-opel !?---see oleks minu kolmainsus aga....Bensukad soovitavalt linna ehk lühi otste sõiduks ja dislad käru+pikade otste sõiduks ja kombineeritult!
Lugupidamisega T.
Seisukord on kõige tähtsam. Sellises eas on kõik üks tüüpviga. Võimalik on küll riske vähendada.
1. Avensis aga bensiini mootoriga (1.8 või 2.0, 1.6 väga jõetu). Toyota diislitega ei ole kunagi hiilanud. Kuna need enamasti Eestist uuena ostetud, siis ajalugu võimalik rohkem kätte saada. Kindlasti on korralikke, vähem korras ja täielikud räimed.
2. VAG toodetega arvesta, et läbisõidud pole kindlasti need mis märgitud. Tean üht Passatit selle mootoriga, mis 700 000 km sõitnud. Ei kudagi moodi müüa seda kunagi, siis kindlasti keritakse aega tagasi. Selle põlvkonna Passatil, alates 2005, väga palju elektrilisi kalasi, eriti see elektriline käsipidur.
3. Volvo pealt, Focus alt. Jällegi diislid ülisuurte läbisõitudega, õnneks 1.6 Berlingo mootor ning neid peaks lammaritest piisavalt saadaval olema. Seest ikka väga väike.
Sellise summaga majandades, kui bränd ja naabri arvamus ei ole oluline, võiks veel vaadata Vectrat (1.8 bensiin väga töökindel), Accordi (rooste teeb muret), Mondeot (V40ga väga palju ühist).
07 aasa Avensis on VAIKNE ja MUGAV ? Mees, proovi kasvõi uudishimust mõnda mugavat autot.Kõikide jaapanlaste istmed on väga ebamugavad pingid, võrdleks dacia pingiga.