Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Nõmme keskuse laiutajad...?!

oroskoop
11:33 07.05.2015
...pühadeaegne nädalalõpp Nõmme keskuses-uued jalakäijad ?!
tiit_
13:34 07.05.2015
Helista Muposse ja saab linnakassa ka täiendust. Ise teen alati nii
von glehn
16:50 07.05.2015
Härra Tiit,

ja mida linn Teile sellest vastu annab ?
Siiiidiuss
18:07 07.05.2015
Linn annab seda vastu, et kõnniteed saavad puhtaks ja trahvirahade eest saad tasuta ühistranspordiga sõita.
 karvane
18:09 07.05.2015
Linna vabastab kõnnitee ja saan seal siis rahulikult kõndida, ei pea autode vahel pugema. Lihtne.
Siiiidiuss
18:43 07.05.2015
Nii on. Käsi peseb kätt. Annad linnale ja saad vastu ka. Järgmine kord helista kohe muposse ja nad aitavad puksiiriga need kõnniteedel parkijad tasulisse parklasse. Uuri netist mupo tel number. Pilte võid järgmine kordki sii lisada. Hea vaadata kui lambad ikka mõned juhid on:)
tiit_
18:54 07.05.2015
Kui nii otse küsida siis tõepoolest saan vabad jalgteed ja haljasalad aga selle peale ma ei olegi tegelikult mõelnud, et teisest küljest lunastan sedaviisi ju omale tasuta ühistranpordi kuukaardi. :)
Samas kuidas peaks näiteks lapsekäruga jalakäija sealt kahe (sõltuvalt aastaajast ka porise) auto vahelt läbi pääsema?
Siiiidiuss
19:59 07.05.2015
Seal selline situatsioon tekkinud, et üks on end vastu maja seina parkinud ja arvab, et teisi ei takista siis on lubatud nii. Mersuvend vaatab, et ahhaaa valge auto pargib kõnniteel ju võin siis mina ka. Jalakäijatele pole seejuures mõeldud. Las titevankrid ja invaliidid kasutavad sõiduteed. Peaasi, et saaks autoga treppi sõita ja ei peaks jalgu tagumiku alt välja võtma:) konflikt on täiesti olemas.
sinine parkimine
11:37 07.07.2015
...Järve selveri "invaliidid"...
surramurrakas
14:30 07.07.2015
Need ei ole invakohad, vaid predele kellel on laps/lapsed.