Õige vastus on esimene vastus. Ja minu ees olev vastus. Aga kolm vahepealset rumalat kommentaari võiks ära kustutada, et jääks õiged vastused. Igasugu ajuvaba teksti ajavad "Siidiussid" ja "tussid" võiks üleüldselt foorumist blokeerida.
Kustutatud, blokeeritud aga sellest on vähe abi, ta tuleb jälle nagu kindlustusagent - viskad uksest välja tema ronib aknast või korstnast tagasi. Pealegi on neid siiiiidikäppasid siin juba üsna mitu...
Kas ei ole võimalik teha nii, et postitada saavad ainult registreeritud kasutajad. Ja registreerida saab ainult kas ID kaardi või pangakaardi abil ennast tuvastanud isik. Nagu mõnes teises portaalis on. Siis ju lihtne blokkida.