Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Armatuurlaua tuli

ott1188
15:02 17.07.2015
Tere oskab keegi õelda mis tulega on tegemist? Jahutusvedelikuga tegemist ei ole seda tean vaid.
agapalunott
18:23 17.07.2015
Kütusefiltris on vett.
lugeja
11:14 19.07.2015
Õige vastus on esimene vastus. Ja minu ees olev vastus. Aga kolm vahepealset rumalat kommentaari võiks ära kustutada, et jääks õiged vastused. Igasugu ajuvaba teksti ajavad "Siidiussid" ja "tussid" võiks üleüldselt foorumist blokeerida.
ott1188
16:26 19.07.2015
Aga tänud rahvas.
Marko
19:21 19.07.2015
Kustutatud, blokeeritud aga sellest on vähe abi, ta tuleb jälle nagu kindlustusagent - viskad uksest välja tema ronib aknast või korstnast tagasi. Pealegi on neid siiiiidikäppasid siin juba üsna mitu...
teemaväline jutt
21:19 19.07.2015
Kas ei ole võimalik teha nii, et postitada saavad ainult registreeritud kasutajad. Ja registreerida saab ainult kas ID kaardi või pangakaardi abil ennast tuvastanud isik. Nagu mõnes teises portaalis on. Siis ju lihtne blokkida.
Marko
22:35 19.07.2015
On küll võimalik, paraku ei ole mul voli seda otsustada :(
hundinui
08:28 20.07.2015
minu autol oli kütusefiltri küljes olev andur katki