XC60-l on niikuinii käru jaoks eraldi juhtplokk läbi CAN andmevahetuse. Seal Sa ei saa ühendada niisama käru juhtmeid tagatulede juhtmete külge. Volvo kindlasti tahab veel oma testriga nende asjade sobitamist. Ja vaevalt seda haagise juhtplokki sel autol ka on, kui konksu pole tehasest pandud.
Eelmise inimese jutt on õige.
Ja sellele lisaks , et 2011aasta XC90 vahetasin aku ise ara pole mingit probleemi.
Nii ,et aku juhtme void maha votta aga käru juhtmeid sa ise paigaldada ei saa.
Osta vaheplokk poest ja kui elektrit vähegi jagad saad ise paari tunniga paigaldatud. Kõige keerulisem on plokile peatoide vedada, aga tihtipeale on see paljudel juba tehase poolt veetud taha otsa jämeda juhtmena, isegi kui konksu pole.