Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Volvo S60 Red "Power System Service Urgent"

kaja85
18:37 26.10.2015
Tere! Minu S60 saatis mulle ühel ilusal hommikul, kui nullkraad oli sellel sügisel esmakordselt vallutanud Eestimaa, ühe koleda punase sõnumi- Power System Service Urgent. Autodest kauge naisterahvana tahaksin end siiski enne teenindusse pöördumist veidi harida. Ehk on kellegil sarnaseid probleeme olnud oma ratsuga. Tegemist siis 2007.a. Volvo S60, 154kw, 2,5T.
Kena auto
20:10 26.10.2015
Aga kui resetti teha - ehk aku klemmist ara moneks ajaks ja tagasi sisse - kas viga pusib siis veel???

Toitesusteemi viga voimalik et oleks vaja generaatorit vahetada, voi klemme puhastada, jne - otsene tee kvaliteetdiagnostikasse

Kasutusjuhend on siin - http://esd.volvocars.com/site/owners-information/MY06/S60/S6
0_owners_manual_MY06_EN_tp8147.pdf
kaja85
22:29 26.10.2015
nii, eks siis homme proovin klemmid lahti ühendada ja vaatan edasi. kui see ei toimi, tuleb ilmselt targemate juurde minna ja võimalik, et ka genekas vahetada;(
Kaja85-le from kena auto
23:17 26.10.2015
ei saa ka paris lopuni kindel olla et on tglk. vaja just generaatorit vahetada antud juhul :)

See on uks lahendustest, - ehk minu, kes pole reaalselt omanud Volvo S60't, - hüpotees
Hm
12:50 27.10.2015
Siin on ka ühest Volvo teisest mudelist asjalik jutt: http://volvoforums.com/forum/volvo-s40-11/2005-s40-t5-power-
system-urgent-service-64180/

Kokkuvõttes, ei tarvitse genaka, aku ja starteri vahetusest abi olla :)
vulvuumiis
14:16 27.10.2015
Et siis elektrisüsteem tahab kiireloomulist hooldust!
Arvn et akut võib proovida korralikult täis laadida või välja vahetada. Arvan- ei saa 100% kindelolla.
rr
19:17 27.10.2015
Veakoode lugeda, oleks mõistlik enne igasugust vahetamist.
to kaja85
22:26 27.10.2015
Sellise teatega läks kevadel minu 2005.a. S80 geneka remonti. Pingeregulaator ei toiminud enam, vahetati ära ja enam probleeme pole.
Jupp ise maksis mingi 30-40 euri+tööraha.
Volvo R5 bensumootoril asub genekas väga lihtsalt ligipääsetavas kohas, teed kapoti lahti, siis vahib teine sulle sealt vasakult poolt ühe jahutuslõdviku alt vastu. Pole mingit suurt lammutamist tarvis.