Tehniline

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Kust saab tulesid?

jaguar3
20:57 02.11.2015
Oleks vaja sellist Hella esituld/reflektorit. Kasutusel paljudel vene autodel (niva, vaz, uaz, zil, kamaz, ühesõnaga, kõik mis ümarguste tuledega) ja paljudel ameeriklastel (jeep wrangler, hummer, chevrolet jne) ja paljudel paljudel muudel sõidukitel. Universaalne, ühesõnaga. Läbimõõt 7"/169mm. Lammaritest võib küll leida, aga tahaks ikka uut, poest. Kust saab? Isegi Hella Eesti esindus ei paku, vähemalt kataloogis näha ei ole.Otsin ja otsin kataloogides ja interneti poodides ja ei leia, jääb mulje, et Eestis ümarguste tuledega autosid ei ole. Venemaal aga jalaga segada, pea igas poes ja ei maksa ka midagi. Ei tea, kas sellist lihtsat asja peab meie maal tellima ooteajaga, või olen mina loll ja ei oska otsida netis.

Muudetud 02.11.15 22:03

PS
08:43 03.11.2015
Mu link läks tuuning-tulede peale, aga saab sealtsamast ka tavalisi odavaid.
Või ainult ka eraldi klaasi..
Mahno3
12:02 03.11.2015
Aga mine põllumajandustehnika või vene auto varuosadega tegelevasse poodi. Iseasi mis kvaliteediga asja sa sealt saad.
Madmarx
12:16 03.11.2015
On olemas 2 tk-i uued pakendis, pirni tüüp siis h4 + park. Hind 10.- tk.
jaguar3
19:57 03.11.2015
Madmarx, olen huvitatud. Saada pilte tehase4@gmail.com
Need vene omad ei valgusta s**tagi, Hella ikka parem. Venemaal poes meie rahas kuskil 11€/tk vene oma ja Hella 25€.

Muudetud 03.11.15 20:16