Kuidas vahetada 93a Ford Mondeol makki? Hetkel sees vist originaal, aga uus on Pioneer DEH-1000E. Kas ühendada tuleb omavahel samavärvi juhtmed või on mingi teatud värviskeem, mis millega ühendada tuleb?
sul on uue maki taha vaja pistikut koos juhtmetega ja siis ühendad need samamoodi klemmliistudega ära nagu praegu on tehtud. üldiselt on asi nii, et ilma igasuguste eelteadmisteta sa sellega hakkama ei saa, leia mõni tuttav, kes juhtmetest aru saab ja uut makki kohe maha ei põleta.
Üks pistik (pruun) on kõlarite juhtmed. Värv/triibuga värv käivad paaris. Sinine on el. antenni juhe arvatavasti, jäta see nagu on. Must on mass, pruunikas on illumination, kollane pidev +12 ja punane +12 läbi süüte.
Kui ühendad, siis ära mingit kokku keeratud pornot tee - kas jooda või kui joota ei saa, siis pane need kruviklemmid. Ja isoleeri korralikult ära. Viisakam variant on termokahanev, kui seda pole siis isoleerpael.
Las teeb keegi kes on kunagi teinud või teab elektrist midagi. Heal juhul saad peotäie kaitsmeid vahetada, kehvemal juhul lähed poodi uue raadio järgi.
Tere.
Hakkasin samamoodi iseenesetarkusega Ford Galaxy-il orig.rraadiot teise raadio vastu vahetama.Ja sain mida ma tahtsin põletasin juhtmepuu armatuuri all maha...
Võibolla on tutvusringkonnas mõni elektrik, kes saaks aidata? Tegelikult on siin kõik lahti seletatud ja midagi väga keerulist ei ole. Vaja lihtsalt natuke süveneda ja asi ära teha.