Aitan lähedasel taastada üht kraavis käinud Mazda 3 BK 1.6 TDi. Kõik peale ühtede juhtmeotsade on jõukohane.
Kas keegi oskab õelda mis puudu/vaja/panna. Juhi pool nurgas suured (3 tk) pistikud üle. Mazda abi ei osanud aidata ja lammutustest ei leidnud diisel mudelit millelt vaadata, bensukal neid juhtmeid pole.