Chrysler

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Voyager siduri probleem

seevke
20:57 03.06.2022
Tere, kas keegi oskab aidata..
Voyager 2,5D trossiga siduriga mure. Nimelt vahest sidurit vajutades kostab nagu raks või praks ja pedaal läheb tühjalt põrandani ning sidurit ei lahuta. Paar korda käib tühjalt ja seejärel hakkab jälle tööle, vahest mitte.
Kas siduripedaalil on mingi automaatregulaator ja see laseb üle?
Kuskohast seda otsida, kas salongist või kapotialt?
Tänud.
Marko
21:10 03.06.2022
Pane vähemalt aastaarv kui muud ei raatsi!
Seevk
01:23 04.06.2022
Tegemist 2001 a vana kerega masinaga.
Üritasin salongipoolt vaadata , aga seal korralik juhtmete rägastik ja suurt midagi ei paista.
Kas trossil on endal miski automaatregullaator, mis järele annab?
Probleem selles, et asun kodunt kaugel, muidu viiks remonti.
Tänud.
Marko
01:38 04.06.2022
Mis takistab kodust kaugel remonti viimast?
Seevk
11:07 04.06.2022
Tundub, et trossi kõri liigub kaasa ja nii ju tross ei toimi.
Kas ideid, kuidas seda kõri fikseerida?
Tänud.
Deus
11:48 04.06.2022
Kõri võib olla seest läbi kulunud ja abiks ainult kogu ahela väljavahetus. Korduvalt selliseid asju näinud, kus kaare peal hakkab tross sisemist kihti kulumise tõttu kaasa sikutama, nii siduritel kui ka käsipiduritel.
Polt ja seib
17:18 04.06.2022
Mine nt Ameerika Autosse või mujale, kes tegeleb Ameerika autodega. Maksa 200 ja asi unustatud.
Deus
17:47 04.06.2022
tross miski 50 kuni 90 euri + vahetus, võib sinnakanti minna küll. Vb saab kuskilt mõne odavamalt ka. Ja lisaks peab lootma, et mingi sidurivõimendi mansett ei stu hinge, kui mälu ei peta, siis sellel oli eraldi sidurivõimendi paak pidurivõimendist, pead ei anna.
Seevk
00:15 08.06.2022
Tänud kaasamõtlejatele ja nõuandjatele, sain kodukanti tagasi ja läheb oskajate juurde remonti.
Tänud.
Deus
00:20 08.06.2022
Anna teada siis, mis viga oli.