Opel zafira 2,0 99a. Hommikul kui autolt võtsin maha keskluku süttis põlema taga pagasiruumi tuli. Mis ei ole kunagi nii teinud. Sõidu aeg avastasin et kojamehed ei tööta armatuurlaua ja soojendus lüliti ,tulede lüliti tausta tuli ei põle. Kõike avastasin täna hommikul oma abikaasat tööle viies.Selline asi on esmakordne. Kui auto tööle hakkab lülitavad tal esituled automaatselt tööle. Kui lülitist ümber lülitada ei toimi. Esiudutuled stange sees ka ei põle. Kas oskab keegi vihjata milles on probleem.
Ettetänades Allar.
aitäh abi eest.oligi kaks kaitset läbi.30 ja7,5 kaitsmed.aga nüüd tagaluuk nöögib.kojamehe mootor on vist lühises.suurem osa juhtmeid tuleb ju vasakult poolt.jääb veel kõrvalistuja tagumisel uksel lukk ära vahetada.muidugi pean tagumise kojamehe mootori välja vahetama. kui tekib küsimusi eks siis tülitan teid uuesti.
aitäh abi eest.
Millest arvamus, et kojamehe mootor just lühises on? Tavaliselt kipub hoovastik kinni pahtuma. Tavaline koht on mootori võll (puksi sees), mis läbi luugi välja tuleb. Tasub üle kontrollida. Kojamehest kinni ja natuke üles-alla liigutada.
Klaabu, Loe mida kirjutas suur terts 20:18.
Kaitsmed ongi selleks, et kaitsta- antud juhul- kojameeste mootorit läbipõlemise eest!? Eelnevalt märgitud ka ukse-luugi läbiviike kus võivad olla misiganes anomaaliad juhtmetega.