Remont ja hooldus

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

W164 ventilatsioon

kaatee
11:55 16.11.2023
W164 ei puhu juhi pool esiaknale ja keskele tugevat õhuvoogu. Külje peale ja alla õhuvoog normaalne, samuti kõrvalistuja pool kõik ok. Ventavadest vaatasin sisse - kappide asendid normaalsed ja kõik liigub nagu vaja. Mingi jama akna torustikus ees? Suurepärane oleks viide salongi venditorustiku/süsteemi detailsele vaatele, igasugu pilte leidsin googlist, kahjuks mitte head.

63amg
13:37 16.11.2023
kas auto on äsja ostetud
A maalt
21:13 16.11.2023
Esimese hooga tuli Alfa 164 pilt mulle ette... Mul vana Sprinter tegi täpselt sama pulli. Aga niimoodi, et juhi ette puhus sooja ja kõrvalistuja osa jäätus. Asi oli soojendusradiaatoris kus kahe toru vahel olev vahesein ää lagunes(korrodeerus, mädanes, oksüdeerus, roostetas, lahustus vms iganes) ja kuum tosool leidis kiire tagasitee välja sealsamas radiaatori teise otsa minemata. Radika vahetus asjatundja käe all võttis terve päeva, sest samune soojendusradikas oli esimene ese, mis peale kere kokku keevitamist autosse paigaldati. Kõik muu riputati sinna peale.
kaatee
16:30 17.11.2023
63amg - ei ole äsja ostetud, teg juba üle aasta tagasi. Väga pole häirinud, aga no mingil ajal võiks ju lõpuks korda teha, eksole :)
kaatee
16:33 17.11.2023
To "A maalt"
Nuvot Sul saan aru puhus külma, krt mul ei puhu üleüldse midagi :P
Kahtlustan mingi õhuklapi mitteavanemist, paraku kuidagi ei suuda head torustiku skeemi leida.
Ja kuidas sinna üldse ligi saaks, kellablokk maha? Tervet armatuuri nagu ei viitsi... :P
v6sa
19:08 17.11.2023
Kas arvutiga klappe liigutades on mõlemal poolel samad liikumishääled? Ei oleks esimene kord, kus servol hambad maas või hoob lahti.

Üksjagu pead lammutama, kui tahad servodeni jõuda.
Lugeja
19:41 17.11.2023
Siin räägivad sarnase probleemi, ainult võõrkeeles.Pildil näha, et eraldi õhutorustiku ei ole, kõik sisse ehitatud armatuurilaual.

https://ml-club.com/forums/topic/52000-plohoy-obduv-lobovogo
-stekla/page/3/
kaatee
12:12 19.11.2023
to "v6sa" - klappide liikumisi vaatasin neist ümmargustest ventavadest niipalju kui nägin sisselülitatud süüte korral - toimivad.
to "lugeja" - aitäh lingi eest, seal pakutud endoskoobi kasutamine on suurepärane vihje!
v6sa
15:34 19.11.2023
Silmaga vaatamisest on vähe: kas auto ise ka ikka teab, et klapid liiguvad? Seda saab teha ja vaadata arvutiga.