Originaal võtme sinine osa hävis. Ostsin kuulutuse peale teise võtme, vahetasin võtme osa ära ja proovisin netis olevate juhendite järgi kodeerida. Süüde sisse ja välja, keera palju tahad, ei tee midagi. Ehk siis kas keegi teab kuidas seda võtit nüüd kodeerida, oleks vaja autot kasutada ikka, aaga võtab starteri ainult momendiks järgi ja siis immobilisaator plokib koheselt. Masin 2007 ja vin WF0FXXBDFF7E07227 kui sellest abi.
Sinist võtit ei saa nii õpetada, ainult läbi OBD augu arvuti abiga näiteks FORScan programmiga, külajutud räägivad, et piisab suvaliselt ELM327 OBD lugejast ja pole fordi tehasekaablitki vaja. Külajutte kinnitada ei oska.
Tere.
Tänud vastuse eest. Olingi kahe vahel, kuna netis kahte eri sorti infot. Üks väidab, et sab ja teine, et ei saa. Selge, hakkan siis otsima kas on kellegi arvuti mis peale hakkab sellele. Minu tavaline obd koodide lugeja ei hakanud peale.