kas kasko puhul ei makstagi purjuspeaga tekitatud kahjude eest?
olen aru saanud, et kasko maksab absoluutselt kõik kahjud kinni, ükskõik millega ja mis peaga tekitatud.
kasvõi silmini täis elevant peale astunud...
If kindlustuse Sõidukikindlustuse tingimustes oli kirjas nii:
Kindlustusandjal ei ole kohustust hüvitada kahju, kui kindlustatud sõiduki juht oli liiklusõnnetuse toimumise ajal
joobeseisundis.
siis võiks ju nii teha, et võtad minimaalseks perioodiks omale kasko ja keerad kindlustatud auto ümber puu - tahtlikult või täispeaga - ja kindlustus on rõõmus, et su uue auto ostu saab finantseerida selle eest, et sa talt mingi paarituhande krooni eest teenust ostsid.
õnnetus oli tabasalus, kus pandi graavi, ja auto muutus täiesti romux ... juhil oli kerge joove. Kõik inimesed viidi haiglasse. Ju siis kindlustus saab teada et juht oli täis, aga jah ühele tuttavale maxti auto ja el.post kinni, kui ta purjus peaga õnnetuse põhjustas.