Sõiduki ostu finantseerimine

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Kasutus -ja kapitalirent

helena9
17:32 28.06.2006
Kas leidub mõni, kes seletaks ära mis vahe on kasutusrendil ja kapitalirendil ?
*G*
18:07 28.06.2006
kapitalirendi lõpus saad auto omale, kasutusrendi lõpus ei saa.

Iga panga lehel on liisingud lahti seletatud, loe sealt.
miina
15:56 29.06.2006
panga lehel küll seletatud ,aga mõni võiks ikka mõne sõna poetada ,kes ise asjaga kokku puutunud..näiteks,et kasutusrent ju soodsama kuumaksega ,aga tasuta lõunaid ju pole..?
...
16:09 29.06.2006
no sellepärast on soodsama kuumaksega,sest sul määratakse autole jääkväärtus nt 25%....et kui selle 25% ära maksad saad masina endale...muidu aga ärib pank selle maha. 200 000 autopuhul on see 50 kilo...sa ei maksa kuumaksu 200 kilo pealt vaid 150 kilo pealt.
sd
16:24 29.06.2006
ka kapitalrenti saab jääkväärtusega ja siis on kuumaks enamvähem sama mis kasutusrendi korral. (ise kasutan sellist kapitalrenti).
Kasutusrent kasulik juriidilistele isikutele.
f
16:40 29.06.2006
Kapitalirendi puhul peab selle ju välja ostma. Kasutusrendi puhul võib aga ei pea.
liising
17:08 30.06.2006
to f
ei pea jah-aga siis oled ju oma raha tuulde loopinud- kui liising lõpeb oled ka autost ilma või ostad välja ja maksad veel jäägipealt käibemaksu-uhhhh........ Eraisikule soovitan kindlasti kapitalirenti jäägiga
mina
21:53 30.06.2006
to liising

saabas oled vä?mõtle enne mis ****a suust välja ajad!se ei ole täpselt nii!
to miiina
20:38 01.07.2006
kuda moodi see siis on tarkpea?
to miiiina miiiina
21:01 01.07.2006
Mis arvad mida saab teha jääkväärtuse ja turuväärtuse vahega?
Ata
17:24 02.07.2006
Jääkväärtuse ja turuväärtuse vahe positiivse seisu korral saad selle eest maksta liisingufirma auto realiseerimisega seonduvad kulud! ;-)
mina
10:19 22.08.2006
teema juba vana aga herrat tehke endale selgeks kapitalirendi ja kasutusrendi eripärad ja siis palun väga alles hakake klõbistama klaviatuuriga ja pakkuge oma nõustamisteenust abivajajatele!!!