Kuna ei ole varem kokku puutunud Kasko kindlustusega, tahaksin saada selgeks sellist punkti. Kui vormistan enda autole kasko leping mis kehtib kah venemaal, ja juhul kui seal juhtub mingi avarii, kuidas käituda? Kuidas vormistada paberid (ja mis paberid on üldse vajalikud?) Kui peale avariid mul auto liigub, kas ma saan seda remontida Eestis ja kas sel juhul omavastutus on ühe või kahekordne?