Ostsin just auto ja sellel autol on stangel üks päris korralik kriim(mitte sügav) ning ma mõtlesin, et peaks laskma ära poleerida. Kas on võimalik poleerida ainult tervet autot või saab ka kuskil ainult stanget poleerida? Ise siin oma lolli naisterahva peaga mõtlesin, et poleeriks stange ära ja siis vahataks terve auto. Mida soovitate?
Oleneb kui sügav kriimustus on. Kui saad juba küüne taha, siis poleerimine ei aita. Saab lasta iga detaili eraldi poleerida, aga tulemus jääb kenam kui terve auto üle poleerida. Soovitan mõnda autoiluhooldusega tegelevasse firmasse autot näitama minna, siis öeldakse täpsemalt, mida ja kui palju.
Mõistlikum on osta see väike pintsliga parandusvärv 3 eur eest ja sellega see kriim ära teha. Kui ikka värvi kriimu sees järel pole, siis ega poleerimine seda sinna ei tekita, poleerimine annab ikka vaid läiget.
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.