Saab

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Saabi ostuabi

Pullu
20:17 16.03.2012
Tere.
Oskab keegi öelda midagi selle auto kohta.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=776a9a72ae0216f58
e133e870bb46588



Mis võiks olla kütusekulu ja mis on sellise isendi tüüpvead.

mina mina
20:55 16.03.2012
Saabifoorumisse osasid sama küsimuse püstitada aga lugeda ei oska?!
Sirvi saabneti ja Saad vastused - või küsi sealt ja Saad adekvaatsed vastused.Küttekulu keskmisena sinne 10 kanti vast jääb
seda ära küll osta!
21:34 02.05.2012
Raudselt on läbisõitu keritud! Saabi ja Saksamaalt küll ei soovita osta, nende mootorid on suht probleemsed!
saksast toodud Saabi ei soovit
20:44 03.05.2012
Saab on muidu väga hea auto, kui tema eest on hinge ja armastusega hoolt pidevalt kantud ja remondi juures näpuga järge aetud, aga Saksamaalt ma Saabi ei ostaks.
**
02:20 21.05.2012
miks mitte saksamaalt ?
hot dog
09:45 21.05.2012
saksamaalt pole sellepärast mõtet osta, sest, et seal on autot paremini hoitud, autoteed ja kütus on paremad, hoolduses on korralikult käidud, kapotid, tuled/klaasid pole kivitäkkeid täis, kohalikk külasepp pole teibiga elektrijuhtmeid ühendanud, pole seda meie talve soola ja niisket kliimat saanud.
Kui sel autol ongi mõni tiivamõlk või on sõidetud 180nega kiirteel, mis siis ikka.
(pole müüja, ega tunne ei ostjat ega müüjat)

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte