Volkswagen

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

2009.a Passat Ecofuel vibrab bensu peal

vw175
20:15 26.01.2022
2009.a Passat Ecofuel, 1.4 cng+bens, vibrab bensu peal. Autot käivitades lööb koheselt vibra sisse, sõitma hakates võimsust pole ning aeg-ajalt mootorituli vilgub mõned korrad. Nii kui gaasi peale saab, on kõik korras - võimsus olemas ja vibra kadunud.
Arvasin, et tegu kõrgsurvepumbaga, sai vahetatud koos õli ja õlifiltriga, kuid asi endine. ~kuu tagasi ka bensiinipihustid ja 2x süütepooli vahetatud.

On kellelgi aimu, milles asi? Arvuti taha saab alles uuel nädalal.
.
21:58 30.01.2022
Kui gaasiga ei tudise ja bensuga tudiseb, siis süüte osa ilmselgelt on korras kuna gaasi osa on selle vastu tundlikum. Kuna bensupihustid vahetatud, siis ilmselt auto oli kannatanud liiga vähese bensuga sõitmise all? Kõik vahetatud pihustid on uued või kellegi vanad?

Soovitaks kallata bensulisandit ja sõita maha paar paagitäit bensu ning vaadata kas olukord paraneb.
teemaalgataja
22:50 30.01.2022
Bensupihustid on Gazneti poolt vahetatud, kasutatud, kuid 5-6x läbipestud.
stammer
08:20 31.01.2022
vahetati pihustid, aga viga jäi? Ega ometigi maksnud selle "teenuse" eest?
No mingi diagnostikaseade on isegi gaasimeestel olemas, mis peaks vea tuvastama. Või on tõesti põhjus selles, et korraliku ökotamisega on paagis olev bensiin vanaks jäänud. Tangi 98-t peale ja sõida paak tühjaks.
Kure Max
19:49 31.01.2022
Süütemoodulid uuri .
teemaalgataja
21:31 10.02.2022
Nüüdseks on 1 pihusti uuesti vahetatud, lisaks veel süüteküünlad ja süütepoolid.

Eelnevale lisaks, siis tangin ainult 98-t ning nüüd tuleb 3-4 paagitäit ainult benaga koos lisaainega. Eks vaatame, kuhu ja kas jõuame.
Vibra on endiselt sees, küll väiksem, kuid siiski olemas. Mootorituli põleb ka järjekordselt peale kõige vahetust, kuid keegi ei oska arvata enam, milles probleem on, sest nüüdseks kõik variandid vahetatud.
63amg
09:06 11.02.2022
kui mootorituli põleb,siis peaks olema lihtne arvutiga vaadata milles probleem on
teemaalgataja
00:39 20.02.2022
Arvutiga korduvalt vaadatud, veateade on lihtsalt selline, millele vastavalt on kõik võimalik juba tehtud, kuid viga alles

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte