Sõiduki ostu finantseerimine

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Liisingu protsent?

tharapita
12:38 06.11.2009
Mis tänapäeval tavapärane liisingu protsent on (nii uuele kui kasutatud autole)?
morpheus
13:20 06.11.2009
Oleneb kliendist. Mõnel 5,5, mõnel 7, mõnel vabse 10. Suuremaid ja väiksemaid numbreid pole näinud.

Muudetud 06.11.09 13:20

sabalaba
13:35 06.11.2009
3,1+euribor kuni 6+ euribor. Oleneb kust ostad, mis liisinguvarianti kasutad jne.
hmmza
20:29 05.06.2010
Mis need protsendid täna võiks olla, kas kasutatud autole järelmaksu intress (euribor+marginaal) tsutt alla 6 on enam-vähem norm pakkumine?
???
01:05 13.06.2010
Aasta tagasi sain fikseeritult 5,95. Sõber ütles et on hea, ma ka ei tea, ju siis on.
kaisakaruke
21:34 27.11.2010
1.9% fikseeritult 5aastaks
1.9 või asi
22:26 05.12.2010

Hondaplönnil on jahh 1,9 %
dfsfd
21:37 25.12.2010
Mul on ainult euribor.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte