Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

BMW

jeek
21:59 18.04.2010
reg nr oli ka mudane
bausss
15:27 19.04.2010
õige vend , hästi pargitud
muidugi
15:56 19.04.2010
Normaalne. Sellise autoga teisiti ei saagi.
Erkkkkki
16:58 19.04.2010
Ei julgenud lähemale pildistama tulla, et kuskil autotaga varjud?
Koletisahv
17:15 19.04.2010
Kui neid parkimisjutte seal vaadata, siis see laev sinna normaalselt ei mahukski. Mõni süüdimatu või laps peksaks kindlaks bemmi mölki. Kui selliste uksega lehvitajate käest aga raha küsida, vaadavad sind nagu kurjategijat.
Nii et kui mune on, siis täiesti õige parkimisviis.
Ise nii ei pargi, sest mul enda vanast autojuustust poogen, jään tavaliselt parkla tagaotsa kus ruumi küll ja munad ka väiksed.
mida venda
17:36 19.04.2010
Hea rullikas. Oman a 8-sat mingi 2-a ja ei tea küll(näind), et keegi oleks mõlgi sisse löönud....aga kui pilt on tehtud Tallinnas ("linnas") siis isegi väljavabandatav
M-Power
17:52 19.04.2010
Mis siin halvasti on? Ah reg.number oli porine?No läinud ja pühkinud puhtaks, salaja loomulikult .IRW!!!
kpl
18:11 19.04.2010
siin riigis see nii elementaarne,et selliste autodega nii tehakse.eks meil veel arengu ruumi.
.........
10:40 20.04.2010
Niimodi pargivad ja selliste masinatega põhiliselt üürikorteris elavad jõmmid....
V8TT
16:07 20.04.2010
Kena auto. Kahju oleks küll, kui mõni uksega ära toksiks.
mida juttu
18:46 20.04.2010
Mis kuramuse tokksimise juttu te koguaeg siin jahute. Ma olen 8.a erinevate autodega sõitnud(elan linnas) ja pole keegi veel mingit täket sisse löönud.... hehh veel parem... ostke endale auto näitek a8 sal on külje liist mis kaitseb uksi jne
mihkel12345
22:54 20.04.2010
õige. sellise autoga on see lubatud, sest sa oled juba auto hinnaga sellise parkimise kinni maksnud.
James75
10:18 21.04.2010
Imelik on sellist parkimist õigustada. Ilmselt õigustajad kardavad ise siia satuda.
mõlgitakse küll
10:31 21.04.2010
Ma istusin ise autos, kui muti tuli ja tegi täiega ukse lahti, nii et mul küljpeal täke sees. Tuli siis vanamees ka, ma loomulikult küsisin selle eest raha, sest kindlustusega ei viitsinud jama hakata. Vanamees hakkas kohe rääkima, et ta ikka tolliametnik ja et ma uttu tõmbaks. Lõpuks maksis ikka raha ära.
tolliametnik
10:50 21.04.2010
kas see oled sina tillukene vinninägu?jäid 50.-per mõlk rahule?tubli oled!
narvalane
11:50 21.04.2010
@mida venda

See peaks olema Narva. Fama poe esine parkla.
termomeeter
21:37 21.04.2010
Järgminekord kui oma ilusat autot pildistad siis pese puhtaks kah! Õigesti pargid ka muideks... Jäävad uksed mõlgivabaks! Ja sina lohh a8 vend kellel liist kaitseb ... kui ma tulen mõne VW transporter/caravellega siis ei päästa sind ka 5 liistu!
jeek
17:49 23.04.2010
Täistabamus! See on Narva:)
akselspoon
21:28 23.04.2010
Täiesti tavaline viis oma ****se bemuga parklas eputamiseks, kindlasti sõitis sellega sinna mingi kohalik putja...
maašja
20:17 28.04.2010
No kui parkida ilusti joonte vahele(mis on väga kitsad) siis ei mahu uksest väljagi, ja kui mõni blond ve vanamutike tuleb ja kukub seal usetga paugutama kes siis mo värvikulud ja asjad kinni maksab. Teie nolgid siin mitte.
Nii kaua kui jooned laiemaks ei lähe niikaua pargin minagi nii edasi!!!!!!!!!!!
dumajuma
21:01 28.04.2010
Panga auto
01:06 30.04.2010
Auto kuulub pangale. Hahahahah!
Vasilok1234
08:22 30.04.2010
Ise nägin eelmine sügis Rocca parklas ära ka ühe sellise inimese,kes neid niiöelda valesti pargitud autosid pildistab - suure *****ga jämedam nohik prillidega,kes siis peale klõpsutamist löntsis bussipeatuse poole.
Keegi võiks juba ükskord püssi üles tõsta ilma loata materjalide avaldamise eest,sest luba selliste piltide avaldamise kohta pole ju keegi küsinud.
Mahno3
09:10 30.04.2010
Julged nii parkida, siis julge ka vastust anda, kui mees oled. Pole mõtet kägiseda et mis te rsk pildistate.

Riigieelarve on miinuses...võiks hakata selle eest lihtsalt trahvima. Üsna kiirelt jõuaks kohale, kuidas peab parkima ja milleks on jooned :D
kalevipoeg72
22:19 04.05.2010
Kuhu siis parkimis trahv jai!
polskapolska
23:37 28.05.2010
kokkusattumus missugune
Irwik
09:21 01.06.2010
No kas keegi veel kahtleb, et BMW ei ole invaliidi auto? Oi ma irwitasin ikka korralikult selle pildi peale! :)
jeek
22:42 01.06.2010
parim pilt ja hea kommentaar,,sai korralikult naerda.
sisuline
16:08 13.07.2010
kus viimane pilt tehtud on? :D
yobuc
15:02 15.07.2010
peaks ju näha olema, et eestis pole see pilt tehtud. odavat kuulsust püütakse siin.
.
18:09 15.07.2010
eestis see küll pole, meil invaliidi märgistus teine, ei tule nagu ette ka kus selline koht eestimaal oleks. auto reg. nr ka udused kuid ei meenuta ev omi
tony661
21:40 23.07.2010
Jälgime postitaja kasutajanime
KASKA.P
13:17 28.07.2010
KUI KARDAD ET SU UKSED ÄRA KRIIBITAKSE SIIS JÄTA OMA AUTO KAUGEMALE KUS VÄHEM AUTOSID JA LIIGUTA OMA PAKSU *****T
sellele autole sobib väga hästi autokleebis
PARGIN NAGU IDIOOT!!!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte