Varuosad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Alvandi autoosad

vikir57
13:13 18.12.2010
Soovitan,kiire teenendus ja meele teeb heaks,et peetakse kliendist lugu.Unustasin tellimisel kaubakättesaamise lahendust pakkuda,helistati ja täna olid pakid esituledega Pärnu Cargos.Häid jõulutervitusi võib veel öelda ,Tartu Askar ja kindlasti ladu24 kohta.Jõule kõigile!
maa inimene
19:41 14.09.2014
jh, tellisin ise ka sealt alvadi autoosadest eelmine aasta asju 152,midagi€ eest. Kõik oli normaalne aga oli kirjas seal reeglites vms et kui summa üle 150€ läheb on transport eesti piires tasuta aga mulle ei andnud kohe kuidagi transporti tasuta ja pidin maksma cargo juurde 5, midagi nii et 158 läks kokku millegiga aga muidu oli normaalne ja kiire värk, NII ET SOOVITAN!
küsimus ?
19:56 14.09.2014
ALVANDI ???? mis see peaks olema?
Äkki ALVADI
siibiduddss
20:03 14.09.2014
Võib olla on normaalne koht vb mitte, aga hinnad küll normaalsed pole
stelf
20:53 14.09.2014
Asjaajamine sujuv aga juppide kvaliteet on kahtlane! Tellisin CG-le esimesed amordi tugilaagrid, kuu aega ja ragisevad, nagisevad jälle kõvasti keeramisel?
sung
21:15 17.09.2014
ahsel
00:24 17.07.2015
Mulle on ka meelepärast iparts .
Hinnad on head ja valik suur . Tellin pidevalt .
Tegivad mulle Castrol mootoriõlile supper hinna.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte