Peugeot

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Peugeot 5008 1,6 HDi

marek300
13:25 02.04.2012
Tere.Plaan osta uus Peugeot 5008 1,6 HDi.On kellegil selle isendi kohta juba arvamust jagada.Tänud
pegu
22:34 08.06.2012
Sõitnud selle mudeliga alates 2011 a. jaanuarist (ostetud uuena) ning probleeme ei ole esinenud. Läbisõit on tõsi küll väike - 22 000 km.

Väga hea on teise rea kolm eraldi ühesuurust istet. Kuna peres kaks väikest last, siis on nii kahe turvatooli kui ühe täiskasvanu mahutamine sinna OK (isofix kõigil istmetel) ja kõigil on piisavalt ruumi. Ja pagasiruumi suurus on üle prahi, üle 700 liitri ning sümmeetrilise kujuga.

Ainus kehva asi senini on istmematerjali kvaliteet, mis juhiistmel näitab istmeäärtes kulumise märke. Kindlasti tuleks juurde osta kummimatid nii salongi kui pagasiruumi kuna originaalkate on selline pikakarvaline ja raskelt puhastatav.

Mootori osas kurta väga ei saa, kuigi on pisut lahja (eelmine auto oli Toledo TDI, samuti 81 kw kuid kiirenduse vahe on väga märgatav). Samas möödasõit ei ole probleem kui käik alla vahetada. Aga ökonoomne on oma suuruse kohta küll - alla 5 l maanteel ning alla 7 l linnas (Tallinn, talvel rohkem). Linnas on alates 50 km/h normaalne sõita ka 5. käiguga.
...
22:02 05.09.2012
Sama mõte peas,siiani sõitsin 807ga,aga üle 5a. ei tasu enda käes hoida,sest kui juba peugeot lagunema ükskord hakkab vanadusse,oioioi.Aga uuest peast on väga head autod.
matsson
00:29 06.09.2012
1,6HDi on piisavalt särtsakas, hea juhitavusega ja ökonoomne, salong on mahukas ja vaikne. Eriti meeldib juhikoht oma ergonoomikaga ning rohkete panipaikadega. Perele meeldib veel suur klaaskatus.
Varustus ja hind on samuti paigas.
reimps
09:31 06.09.2012
Mahutavu on 5008 väga hea.Käisime saaremaal ja auto mahutas 4 täiskasvanut, 3 last ja meie pagasi.
4 kuud tagasi oli mul endal valida, kas 5008 või 508sw, mõlemad olid 1,6HDi mootoriga.Valisin küll 508Sw aga mõtlemis ainet oli, kuna 5008 3 istmerida mis mulle meelemööda on.
1,6HDi on piisava võimsusega ja hätta kiirendusel mina ei ole veel jäänud.
Pesooo
13:24 07.09.2012
Kuidas 5008 vastupidavusega on? Niginad-naginad? Suutlikkus lumes ja lörtsis?
S2001
14:41 15.01.2018
Vana teema, aga nüüd uus mudel 5008-l väljas. Huvitav, kas uue mudeli diisel on sama mis eelmisel 5008-l, 1,6 88kw või midagi uuendatud. Kas kellelgi kogemust, kui kiirelt miinuskraadidega salong soojaks läheb, kasutab mingit lisaahju või toimib niisama? Mõtlen pigem uut 2017 mudelit.
............
16:36 15.01.2018
lisaahi ja moto vana.
5008
10:33 19.01.2018
Soojaks läheb see mootor isegi üllatavalt kiiresti, mootori üldehitus pole väidetavalt eelkäijaga palju muutunud, kuigi pidi olema oluliselt täiustatud seoses €6 saaste normidega. Endal on sama mootor EAT6 automaatkastiga ja saan ainult positiivseid kogemusi jagada, kuna töötab vaikselt ja sujuvalt, kütust võtab väga vähe ja samas on meeldivalt särtsaka kiirendusega oma suurt kere arvestades. Igati hea, mahuks ning ilus auto meie pere jaoks.
3008 1,6HDi
11:32 19.01.2018
Soojaks läheb kiiresti, kiiremini kui CRV 1,6 Diesel, mis oli eelmine auto.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte