Subaru

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

subaru Legacy 065BND 2007

pusa34
18:13 13.03.2015
Sull12
18:40 13.03.2015
Toksi guuglisse auto nr 065bnd ja voila! näed ise juba pilte ja auto eelmist numbrit jne....
s
19:05 13.03.2015
Auto on 2013 aasta alguses kuulutatud taastamiskõlbmatuks. Kokku osalenud 4 avariis ja sellest ka madal hind vb.
TH
12:36 15.03.2015
Kasutatult soovitan osta vaid täielikult tuvastatava ajalooga autot. Liiga odav hind peaks alati ettevaatlikuks tegema. Ja kui omanik keeldub ülevaatuspunkti kontrolli tulemast, siis tuleb jutt kohe ära lõpetada.
TH
07:54 04.04.2015
Küll ta lõpuks selle maha müüb. Näiteks mingile blondiinile, kes siin foorumis ei käi.
v6imalik-
14:53 07.04.2015
Sellist jama ei tohiks elus ees sellise hinnaga müüa, pole ka märget küljes et oleks avariiline. Ülimalt ohtlik teema, kui tõele vastab. Keegi ei suuda taastada autot tehase tasemel.
TH
12:34 22.04.2015
Lingile klikates tuleb teade, et masin on müüdud. Ei tea, kas päriselt ka? Ostja võiks teemat kommenteerida võimalusel. :-)
undertaker's office
13:25 22.04.2015
... loodetavasti ei satu see raud kellegi käes kunagi avariisse. Isegi seda taastanud avantüristi käes mitte, sest perest oleks kahju.
..........
20:09 22.04.2015
Tõsine masin, kõik plekid nii kõverad kui kõverad.. Silmal lausa valus vaadata.
Sellist ei ostaks 2000 euriga ka mitte. Edu müümisel !
.
15:34 30.04.2015
Tundub nagu see sõiduk oleks elu alustanud parempoolse rooliga. Vaadake juhi ja kundepoolseid esiuksi - kundeuksel on lukusilinder aga juhipoolel pole midagi. Vasakpoolse rooliga autodel on lukusilinder ikka juhipoolel.
...
16:17 30.04.2015
Inglane on doonoriks olnud.

v_
17:30 30.04.2015
amarillo4
20:13 30.04.2015
Salongis esiuste ja armatuuri vahed ka selgelt erinevad. Kui tõesti sama masinaga tegu nagu 17.30 postituses viidatud siis peaks küll keegi midagi selles suhtes ette võtma. Kui B-piilargi läinud siis mis kere jäikusest alles on? Rääkimata turvapatjadest mis tõenäoliselt asendamata.....

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte