Toyota

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Avensise mootor 2003 -

ragnarc
18:52 25.04.2015
Tere,

Autoleht.ee artikli peale esitaksin siia ühe küsimuse.

Küsimus seega bensiinimootoritega Avensiste kohta, alates 2003a.

"Mootorite ülevõtmisega kaasnesid ka nendega seotud mured, õigemini küll üks konkreetne mure – kõigil kolmel jõuallikal (1,6, 1,8 ja 2,0) on oht, et kolvirõngad võivad kinni jääda, mootor hakata õli võtma ja halval juhul lõpuks ka n-ö kokku joosta"

Oskab keegi seda kolvirõngaste probleemi kommenteerida? Kas see viga kõrvaldati mingi hetk ka ära (kui, siis mis aasta autodel seda enam pole)?
tiittx
09:39 03.11.2015
Tere
asi on väga lihtne vahetage vähemalt kord aastas mootori õli ja filter olenematta läbisõidust ja kasut. kindlasti sünt.mootori õli.juhul kui te ei ole juba mootorit ära rikkunud,vastasel juhul põlevad õlirõngad lihtsalt kinni,olen selle omanahal läbi elanud.
einohjopenpuh
10:36 03.11.2015
2000 aastate alguses müüdi Eestis väga viletsa kvaliteediga kütust,iga ärigeenius solkis kasu saamise eesmärgil nii nagu oskas.Seetõttu oli vist ka mootrivigasi palju...

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte