Võistlustanner ehk autode võrdlus

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

12900€ eest kumma võtaksid?

tsura
17:24 13.06.2015
Juhtumisi A24 esilehel 2 huvitavat vaba aja sisustamisele suunatud isendit:
http://www.auto24.ee/used/1987126
http://www.auto24.ee/used/1915551
Kui sul oleks see summa võimalik kulutada hobiautole, siis kumma ostaksid endale? Ja miks eelistad üht teisele? Audi 80 headusest selles teemas palun mitte heietama asuda:)
Sull12
00:06 15.06.2015
Ei kumbagi

1. Boxter pole nagu päris Porsche, midagi on puudu, ja veel eriti see matiks võõbatud. Kahjuks ei tee see matistamine ja velgede mustaks värvimine kõiki autosid "ässamaks"
2. Sellise tuunitud masina müümine ja sellise raha eest on müüja jaoks suht lootusetu. Kui ma tahan endale sellist masinat, siis ma ehitan selle ise. Kuhu jääb kogu ehitamise protsess/rõõm? Mis sellise masina puhul on just peamine. Lisaks ei tea kunagi, kui kvaliteetsed ja kestvad asjad (kolvid, kepsud, vänt, klapid jne) on paigaldatud.
Kindlasti on inimesi, keda see (üle)tuunitud Honda pöördesse ajab. Aga inimene, kellel on see 12900 kulutada hobiautole, ostab selle raha eest tooriku ja ehitab endale ise enda käe järgi.
V8
00:39 15.06.2015
See Honda on ikka eriti rõve .
mazdavolli
06:18 15.06.2015
Sama siin, ei võtaks kumbagi.
Siiiidiusss
08:21 15.06.2015
Ma võtaks Porshe
Bercedes Menz
15:38 15.06.2015
No kui just peab nende kahe konkreetse vahel valima, siis Porsche. Ma ei kujuta ette, et sellise Honda jõulupuuga, mis sobib rohkem ringrajale, linna vahel sõidan.
V8
18:11 15.06.2015
Arvan, et koolijutsid siia ei roni, neil nutimaailmas muud hobid.
Ilmselt
18:04 19.06.2015
On siin õige vastus Honda ilma selle LIQUI MOLY livery-ta.
Muidugi oleks asi veel atraktiivsem, kui see oleks N/A.
Konkreetne Boxster tundub kuidagi õnnetu - eriti selle matt kilega näeb ikka rõve välja kohe, totaalne maitselagedus sellisele autole seda peale mäkerdada.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte