Peugeot

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

kütuse filter

podstrikatel
21:05 03.12.2016
tervist kas keegi teab kus selles peugeos 407 1,8 85kw kütuse filter asub otsimise tulemused ei andud midagi.

Muudetud 03.12.16 21:05

Teetrai
23:01 03.12.2016
Sellel autol polegi vahetatavat filtrit. On paagisisene pumba küljes aga tehas ei näe selle vahetust ette.
podstrikatel
23:05 03.12.2016
pole siis aga ma läksin ostma kõik filtrid kütusefilte andsid ka aga seda pole leida
podstrikatel
23:37 03.12.2016
no siis pean esmaspäeval viima filtri tagasi kui seda pole kuskil autos
selgeltnägija valerka
23:46 03.12.2016
podstrikatel
23:57 03.12.2016
selgeltnägija valerka
08:08 04.12.2016
kui endal mõistust napib siis margiesindus aitab kindlasti
podstrikatel
09:14 05.12.2016
selline oli salongifiilter (täis sit.a)
.........
11:38 05.12.2016
Eks sellised need autod on mis on "hooldevabad" olnud :)
...
17:41 06.12.2016
selle auto küttefilter peaks asuma kõhu all, parema taga istuja jalgade juures. seda varjab suur plastikust põhjakate. 85kw-sel peaks filter olemas olema, 92kw enam mitte.
td
12:29 10.12.2016
No vaata peeglisse,kui filter selline siis ikka omanik suudi..
Trollipoiss
13:25 24.01.2017
sul auto ka ju suht okas ja puhas seestpoolt

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte