Ford

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Ford Galaxy 2008 ilmus selline asi ekraanile...

sirtsu1000
12:20 20.07.2021
Tere! Ford Galaxy 2008 diisel,ilmus selline asi ekraanile Kunagi enne pole olnud. .Millega võib tegu olla.Kas Tartus keegi tegeleb selliste asjadega.Kus saan abi.Aitäh.
Galaxy display
14:02 20.07.2021
Tartust saad uue näidikuploki küll.
Displei remondi/vahetusega tegeleb dialab.ee (Otepää kandis).
Focus MK 2,5 - 2010
01:28 22.07.2021
Loe ka Focuste kohta, kuigi siin on palju segast pandud:

https://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=169630

Seal keegi väidab, et auto enam ei käivitu - järelikult on viga näidikute blokki sisseehitatud immos. Minu Focusel ( nagu lingist lugeda ) DISPLAY töötas / ei töötanud, punane taustavalgus on olemas, seierid TÖÖTAVAD !! Käivitub ja sõidab..... kas ikka saite aru. Aga lammarist teise näidikuteblokiga asendamine tähendab ikkagi immo ja võtmete omavahelise suhtluse õpetamist.

Pimesi pole vaja uut akut osta : kui tõmbab mootori käima, siis korras generaatori puhul töötavad ka seierid ja muud viled/tuled.

Ja külmjoodete jutt kuulub 80-ndatesse ja ilmselt kuuldud vanade lamptelekate putitajate käest
joosep5
20:51 12.10.2021
Alates 2007 Mondeo ja Galaxy töötavad kenasti ka ilma kellade plokita, ka laadimine on olemas. Immot nendel autodel kellaplok sees ei ole. Ka on Mondeo ja Galaxy kellaplokk omavahel vahetatavad. 1:1 identsed.
Ahto st
09:31 02.10.2023
Juhtus sama asi ford galaxy-il, viisin bloki simron autosse remonti, saadi korda ja anti garantii ka.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte