Pontiac

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

trans sport ostu soov

peeter
18:02 15.06.2005
selline küsimus ,et tahaks soetada sellise auto perre aga kas on mõistlik 2,3 , mis on selle 2,3 nõrgad kohad, kas keegi põhjendaks millise mootoriga eelistada ja mida peaks ostu juures eriti hoolega ühe(2,3) või teise(3,8) isendi puhul jälgima?
mortal
00:56 19.06.2005
tere.
ise oman 2,3 isendit ja olen täitsa rahul, kuna pere on 5-liikmeline siis nagu paremat ei oska tahta. siiamaani töötab hästi ja on küllalt ökonoomne ka, kui sinna juurde lisada mugavus( ja küll on mugav) nõrkade külgede kohta ei oska öelda, endal suurt hullu pole veel juhtunud. jupid pole ka väga kallid, vist ainult kere ja klaasid, aga muud on uuroopa auto tasemel. nii ,et kui pere suur, siis ......
edu!
riho
12:53 09.07.2005
oleks sulle pakkuda v-6,anna tel number
rain
16:23 01.08.2005
Mul on 3,8l maanteel 8l linnas 10-12l oleneb kuidas tallad

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte