Lexus

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

IS300

denis200
19:07 06.04.2007
Tekkis soov oma IS200 IS300-se vastu välja vahetada.
On keegi 300-st proovinud? Kiitke....kritiseerige.....pakkuge!!!
akutrell
21:24 16.05.2007
Soetasin just nädal tagasi endale IS 300. Väga positiivsed emotsioonid! Automaatkast on tasemel ja käiguvahetus roolilt...ja kõrvuhellitavad 157kw, 160km/h on veel küllaga jõudu minna, 210km/h pealt paned 5 käigu, rohkem pole proovinud.
a:)
17:17 18.05.2007
Olen ka proovinuddünaamika on nagu is250. Liigub hästi ühesõnaga. Soovitan
akutrell
21:10 19.05.2007
Kehval teel natuke otsib kohta, kuigi rehvid on 215/45R17, käis sillastendis, olukord paremaks hüppeliselt ei läinud. Venna mesal oli sama jama (E270 CDI 2003), vahetas originaal amordid KONIde vastu välja, muutus ka juhitavus väga kardinaalselt. Peaks ka sellele mõtlema!?

Muudetud 19.05.07 21:11

akutrell
21:14 19.05.2007
Kui palju neid IS300 isendeid üldse Eestis vuramas ka leidub? Lexust üldse on vähe näha ja kui IS-i näen siis ainult 200seid, 300 oma silmaga veel näinud ei ole (peale enda oma ;)
bensiini kohta
22:00 10.07.2007
kas IS300 omanik oleks hea ja annaks auto kütusekulu linnas/maanteel?
akutrell
12:13 11.07.2007
Kütusekulu kohapealt siis nii, et kui naine sõidab, siis on keskmiseks 8,5, aga minul tuleb 12l 100km kohta. 80% maanteel, 20% linnas.
Indrek_S
12:38 13.04.2011
Soovin osta IS300. Ostukuulutus on auto24-s üleval
Indrek_S
20:59 08.08.2011
Mõnda aega tagasi sai siis ostetud.
Ilmselt parim auto siiani. Olen pidanud väga vanasi autosi (1986 Porsche) kui ka uhiuusi (2008 Civic Hybrid) kuid IS300 siiani vist optimaalseim. Emotsiooni pakub pea sama palju, kui Porsche ja igapäevane kasutusmugavus on sama hea, kui uhiuuel autol.
Soovitan.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte