Erilised sõidukid

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

IMPRINT MB DEMO

chr71
21:59 04.10.2008
Täna Helsingi Exstreamcar show avastasin mingi jubediku...kösisin ja siis selgus et see on Mersu Demokas
wolff
22:06 04.10.2008
ühel pildil näen tibake silmale ilusat küll............

chr71
22:06 04.10.2008
Velgede kummardajatele infi, et taga on 30´´ veljed, ees vist 21´´, musa tuli sealt seest vist ligi 90 db. Aga et Mersu, seda pakuks nagu kõige vähem. Pigem riisikott vms
be-em-wee
22:35 04.10.2008
Viimasel pildil ehk ainuke ilu: see saapakandja ;););)
Ega pildi järgi küll auto ilu kiita ei julge. Lootus, et reaalis ta seerija tootmises talutavama olekuga
KimmoL
23:25 04.10.2008
Ja kuidas nende jalgrattarehvidega siinsetel teedel hakkama saame? Mingid 35-seeriad?
.
20:14 22.10.2008
ajalugu kordub- kunagi oli ju vankritel samuti suur suur kodarratas ja mõnel mehel sinna väike kummiriba peale löödud, et kiviteel väga ei koliseks.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte