huvitab siis just head/vead .. kütusekulu erinevate foorumi postide põhjal tundub väga erinev olema .. mida siis uskuda ja mida mitte. loomulikult sõltub kütusekulu ka isendist, aga mingid piirid peaksid siiski ju olema.
mul on 2000 aasta 2,5V6 automaat ja kulu on tallinnas sõites suvel törts alla 10 ja talvel ca 11 liitrit, kusjuures normaalselt sõites, mitte gaasiga koonerdades. maanteel olen sõitnud paagiga kõige rohkem 826 km see oli täpselt 100 km/h cuise peal ja kõige vähem 300 km hamburgit berliini pidevalt kiirendades tippkiiruseni ja maha pidurdades ja raisk tõmbas 300 kildiga paagi kuivaks. üldiselt võib öelda maanteel (eestis) 8,5.
vot selline see kulu on, olen seda saanud jälgida üle 3 aasta.
nõrgaks kohaks on esimesed pidurikettad, mis kipuvad kõverduma,
muidu viimase peal auto
sõitsin selle autoga detsembris, korralik isend tundus. ainuke asi mis häiris selle auto puhul oli, et ta on saanud päris hea laxu taha (vt. ka selle auto bagassi ja kere alt) ja omanik varjab- öeldes et pisike mölkimine on olnud...(krt seda teab, võibolla ma exin) ja klappide klõbin on vist selle aastajärgu galantidel normaalne. ahjaa see auto on olnud müügis alates (vist) oktoobrist ??? aga norm linnasõidul ei tohix võtta üle 10 ja maanteel ei võta üldse mitte miskit, peenestades võtab rahulikult 15-18.
(2.0 ´97 galandi uus omanik)
stummi jutus iva sees
pidurikettad on ühed asjad ja kohe jkärgmise kommentaaris samuti( nendel mitsudel pididki klapid klõbisema hakkama) see eeldab korralikult õlivahetustest kinni pidamist. sitt koguneb nookuritel klapi pesadesse ja hakkabki klõpsima nagu pee-sse läinud diisel või siis traktor.10 kilo ja korras. aga sõitnud juba kolm aastat ja muud pole midagi suurt teinud . üldiselt hea auto kui ainult asfaltkattega teel sõidad. peab päris hästii vastu.aga ma soovitaksin sul osta galandi aastast alates 1999.
tahaks endale osta galanti 2.5 V6-24 120 kW, aga nii palju raha ei ole nagu korraga võtta, ja nagu pole autot varem liisind et mis nagu tegema peab et sellist autot järelmaksuga saada noh nii umbes 3 aasta peale (alates aastast 97 ja hind kuni 150 000)
Vaatasin seda autot. Võin öelda seda, et omanik ausalt tunnistas et auto on saanud laksu. Eks ta hind on ka vastavalt mõnevõrra odavam. Veel veidi häiris natuke pinnaseroostet kapoti all ja pagasnikus. Aga üldiselt auto nagu auto, selle raha eest ilmselt täiesti normaalne variant.
To maux- sul peab olema vähemalt 6 kuu ametlik tõendatav sissetulek (konto väljavõte, palgatõend), kuupalk vähemalt 400EEK (sõltub kuumaksest ka nats, sest kuumakse ei tohi olla üle 1/3 kuupalgast) jne...Muud vist midagi...
tere, oman 98 aasta mitshubishi galanti 2.5 120 kw , autommat jne, mure selline et viiimasel ajal on imelik klõbin sisse tulnud ja see kostub paremalt poolt aga hääl on nii et vahepeal on ja vahepeal ei ole ja seda häält on hästi kuulda. või on asi klapi klõbinas ? ja kui ongi asi klapi klõbinas kas siis kui õlivahetus ära teha kas siis klõbin kaob ära või jääb alles ?
Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:
Foorumis on KEELATUD:
Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
Otsene reklaam
Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
Teemast mööda rääkimine
Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
Võõra inimese pärisnime all esinemine
Sõnumite ja teemade kordamine
Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.