Suzuki

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Swift -97 1,3 50kw- Diagnostika pistik! kus on??

sprintt
17:46 02.04.2008
Auto vilgutab ainult CHECK ENGINE tuld ja ei käivitu...st. et sädet ei ole.


probleem siis sellinem, et ei leia eelnimetatud autol diagnostika pistikut...Selline programm nagu Auto data näitab, et on juhipool armatuuri all või kapottiall, kuid siiamaani pole midagi auto küljest leidnud.

Keegi on äkki sellise asjaga kokku puutunud.

korra mõtlesin, et äkki on asi mingisuguses Immo-s vms...
ruupor
20:06 19.06.2008
Tere!

Vaata ka armatuuri all asuvasse kaitsmekarpi. On variant, et selles kaitsmekarbis on üks pesa tühi. Tähelepanu peaks sellele pöörama siis, kui tühi kaitsmepesa on teistest natuke eemal. Kui ei ole, siis ei ole.


Siis on veel variant, et kui sul on saksa tüüpi auto.
Siis pead armatuuri alt otsima lülitit või pesa, mida siis sillata.
Lüliti on armatuuri sisse kinnitatud ja asub kaudselt piduripedaali kohal. Võibolla on abiks peeglikild.

Edu!

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte