Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Ristmikule parkimine

sangar
15:19 06.04.2009
Tere!

Näitan ka teile kuidas meil siin pealinnas ristmikule pargitakse, lihtsalt massinaid on siin niipalju, et sõitma ei mahu, siis jäävad ristmikule seisma ja juht käib oma asju ajamas.
haiglahoovivaht
22:03 06.04.2009
sangar
15:40 08.04.2009
Märkisin koha ristiga. Pärnu mnt kõrval.

http://regio.ee/?op=archive&id=24&e=541991&n=658
6841&zoom=12&name=Sinu%20punkt&symbol=ring&c
olor=ff0000&opacity=80


Ristmik on kahe või enama tee lõikumiskoht, kus võib ühelt teelt siirduda teisele.
haiglahoovivaht
16:38 08.04.2009
ravi oma haigust naise seljas!
sangar
13:22 09.04.2009
Teie haiglahoovivaht ei oma baasteadmisi ja ei taju ümbrust adekvaatselt. Kas üritades teist solvata saate tagasi meelerahu, mis kadus koos naise lahkumisega?
K. to sangar
13:44 09.04.2009
Ei ole mõtet selliste inimeste peale närvi minna, neid terve linn täis, kes ei jaga matsu LE-st. Tundub,et majanduse langus on ju juhtide ajule halvasti mõjunud ja langetanud ka IQ-d. Üldjuhul mida isekam ja idiootsem inimene oled ,seda positiivsemat vastukaja siin fuurmis ja üldse saad, kahjuks.
haiglahoovivaht
19:53 12.04.2009
tõmmake kätte,see pole seal pildil mingi probla.ahvid!

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte