Valesti parkijad

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Tasemel parkija

pg002a
09:03 24.04.2009
Ei suuda kuidagi otsustada kas olla klient või mitte ;)
James75
09:23 24.04.2009
Ma arvan et tegu on oliukorraga kus juht on klient ja kaasreisija seda ei ole. Välja on kukkunud aga lollilt.
apukoff
19:42 26.04.2009
tglt oli masin seal ennem kui parklasse jooned maha värviti
55988888
20:35 06.05.2009
Mu auto nr. seeria on samuti AZV, ja on olemas numbrid 4 ja 2..kas ma tohin samamoodi parkida? Tahaks väga! Kuid mu autol ei käi katus ära ja kollast värvi ta ka pole.. Ehhh... Nuuks...
1 jaanus
21:04 19.05.2009
armas rahvas saage aru kui endal ka auto üle poole muljoni maksab ei saa ju eestis parkid .pekstakse ustega ära kui ei usu küsige kellelt tahes kes uuema masina soetanud ise sain esimesel kuul 3 mõlki ja süüdlast ei saanud keegi kätte .pigem viga parklad tehtud pisikestele autodele.
Vuffel
20:23 20.05.2009
1jaanus- sõidan ka autoga, mille ostsin Eestis uuest peast ja ei ole veel õnnestunud saada parklas pauke ustele v kuhugi mujale.
Ja ma pakun, et minu auto on suurem, kui sinu väike Peugeot v Chevrolet (lihtsalt pakun, ehk joppab ;) ). Paaril tuttaval samasugused autod nagu mul, Q7-d ja ei ole ka nemad saanud kuskil parklates kõkse.
See, et kõksitakse autosid, ei ole vabandus parkimisel sigatsemisele.
Lisaks, pildil olev Boxster ei maksa üle miljoni :)

Muudetud 20.05.09 20:23

1 jaanus.
23:04 21.05.2009
respekt villisemees .ja mul kahju on oma ilusast villisest .teil lihtsalt vedanud.ei midagi isiklikku.
VVV1
13:02 15.07.2009
Valesti parkimine kindlasti väiksema ühiskonnaohtlikuse astme ja materiaalse kahjuga tegevus, kui võõra vara hävitamine ...
mart1118
08:36 16.07.2009
aga juhin tähelepanu sellele sissetallatud raja jaoks eraldi markeeritud alale !!! Oleks veel kõnniteeplaatidega ametlik rada, aga selline karjatee ja markeering selle järgi tähistada.. no super!
Taaviiiiiii
10:37 28.07.2009
Krt no väga õige mina pargin kaa niimodi ostukeskuste jms parklates ja proovigu keegu mulle midagi öelda, kas teie tulete maksate mu värvimis töökoja arved pärast kinni ?
Ma just käisin ja ligi 5000kr läks maksma need nö. parkla mõlkide värvimine !!!
Siiiiiiiiiiiiiiiim
11:04 28.07.2009
Auto pidamine on üldse kallis. Käi jala!
siis ei teki autole kivitäkkeid ega pigiplekke.
või osta auto mida rahakott kannatab...
..........
20:49 02.08.2009
ta peaks Pirtal ju parkima
fuubo
21:19 02.08.2009
Kui nüüd terasemalt pilti vaadata, siis on isegi haljasalalt tulevale "kitserajale" parklas oma joontevahe värvitud. Tase! Teab keegi, kus see imeparkla asub? Ise pakuks Koplit või Mustamäed....
Marko13
16:22 22.11.2010
Pargin ise täpselt samuti ja ei mõista juuresoleval pildil oleva auto omanikku üldse hukka. Kuna on autoomanikke kes ei hooli ei enda ega teiste autodest. Olen ise mitmeid kordi näinud kuidas just sellised vanaldased mammid oma autost väljudes panevad julmalt uksega vastu kõrvalseisvat autot ja veel mitu korda järjest, sest ta ei saa aru miks uks rohkem lahti ei lähe. Just sellepärast pargin alati nii nagu siin pildil.
to marko13
17:07 22.11.2010
kas sa tahad väita, et sinna porsche kõrvale ei mahugi kummalegipoole parkima??
peep9090
17:25 22.11.2010
Imelik, et selliseid pilte üldse keegi teha viitsib. Mõttetu ajaraisk. Kasu ei ole sellest midagi.
Kui ma enda autot siin näeksin, siis ilmselt ei teeks teist nägugi. Mitte et ma mingi huligaanparkija oleks, aga lihtsalt näitena.
Kui mõni inimene tahab oma auto mõlgivaba hoida, siis lasku käia. Teema autor/pildistaja oleks siis võinud kasvõi juhiga rääkima minna, aga ilmselt jäi julgusest puudu.
Igal pool toimub palju hullemaid asju. Võiks selle asemel minna näiteks vaadata kus on prahti prügikastist mööda visatud või vanainimesi üle tee aidata või loomade varjupaigas koertega jalutada.
,.,.,.,.,.
18:39 22.11.2010
peaks tegema teema : Kuidas autot hoida täkkevabana 20 ja enam aastat?

Omavolitsejatele võiks ikka sellised trahvid väänata ,et enam ei taha sihilikult valesti parkida.Naerma ajavad sellised tüübid! Kui ei arvesta teistega siis ei pea teised ka nendega arvestama.Niikaua külge kraapida kuni mahub juttide vahele.
kpl
19:35 22.11.2010
mina küll sellist kõvatamist heaks ei kiida.kui tahate hoiduda mõlkidest,siis tuleb veits kaugemale parkida ja kolm sammu käia.ja ongi probleem lahendatud.
Sidorov
19:00 01.07.2011
Vasak-parem, vasak-parem. Mis sellest, et liiklusmärk sealkohas käseb üldse parkida paralleelselt teeservaga.
V6rguKati
09:41 07.07.2011
See kena auto oli 21. juunil 2011. a Lasnamäe Centrumi ees ja kui poest väljusin oli ka selle kena juht auto juurde jõudnud.
ddddddd
10:39 07.07.2011
nii naljaga pooleks aga võiks oma poe teha.

Äriidee oleks, et meil on ruumi parkida, s.o teeks 10% laiemad parklakohad.

sest aru ma ei saa, miks peab silgud pütis parkima.

inval
08:52 08.07.2011
huvitav kes neist on invaliid?
arhitekta
11:54 08.07.2011
Pime oled või??? Mõlemil ju sügav aju puue.
rütm
12:36 08.07.2011
Hea on omada vanat rontti , mõnuga pargin selllised p##ed kinni.
ilmakasutajata123
17:48 13.07.2011
Valesti parkija Roca Al Mare keskuse parklas.
sipleegas
11:28 15.07.2011
Majanduslikus mõttes hästi pargitud.
porikas
08:38 16.07.2011
väga tubli ! inimene hoiab oma autot! et ei avastaks peale shoppamist oma autol mõlke!
lubadetajoodik
09:23 16.07.2011
kurat,kas teil ***** pole,kuidas kes parkib????
ajudetaööbik
11:03 16.07.2011
muidugi on jummalast ****** kui keegi sinu auto täitsa kinni parKib :P
retsept7777777
11:08 17.07.2011
jumala õige parkimine. õppige inimesed uksi lahti tegema nii et kõrvalseisvad autod teie roostes liisingusara mõlke täis pole siis vaatame edasi vbl mahuvad joontevahele ka me uued raha eest ostetud autod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ega ta meelega nii pargi
21:40 19.07.2011
te võiks kondoomi õppima kasutama, kui te oma tittidele uste avamist ei suuda õpetada. enamjaolt te tited peksavad neid uksi mõlki. nii et asuge õpetama oma tittesid!
Ikka heameelega pargib nii!
15:47 24.07.2011
Ära enam peale võta palun!
no77
14:10 25.07.2011
Aeg oleks ehk tulla välja seadusandliku initsiatiiviga (või siis ühiskondliku initsiatiiviga) parkimiskohtade mõõtude suurendamiseks. Et siis suurendada igal pool parkimissahtli laiust. No ei saa jääda loota inimeste heatahtlikkusele, loogilisusele jne jne autouste avamisel. Ikka kisuvad nii et värvitükid järel. Noh, natuke see paklate omanikele tuska ehk teeks, kuid kliendid võidaks ja kokkuvõtteks võidaks ka poeomanik.
no77le
01:59 26.07.2011
Unistamine pole keelatud! Ostame kõik ameerika autod ja nõuame laiemaid taskuid! Mina ostaks kohe Hummeri limusiini, paigaldaks sellele veel tiivakoopalaiendid ka ja paigaldaks ekstra laiad veljed ja rehvid.
irw.
19:40 27.07.2011
"Mina ostaks kohe.."

Hakka siis ostma, mida unistad..?
_neeger
13:16 28.07.2011
Väga kõva argument on see majanduslikult mõtlemine küll. Hiljem järgmine ja lükkab samamoodi kõrvale, joontest hoolimata. Lõpptulemuseks, et mõni loll on ikka uksega mõlgi sisse löönud, kuid lisaks sellele on nagu valesti parkimise MM, kus kõik on joonte peal.
cavekas
14:59 15.08.2011
Puhas kunst otse kõnniteele ;) Jalakäijad+ lapsevankrid sõiduteele kõss!
regnum
17:36 22.08.2011
Tallinna Lennujaamas oli selline tubli parkija.
Autojuht989998
09:12 07.09.2011
Pisut joontest väljas,see pole hullu.
Äkki enne seda oli mingi teine auto samamoodi parkinud ja nüüd tema tuli hiljem ja ei saanud joonte sisse parkida ja pidi nii parkima.Ja klõpsti pildil nüüd ja süüdi :)
Eesti liikluskultuur on juba selline ja seda ei saa muuta siin foorumis.
Siidiuss
10:33 07.09.2011
Kuidas sellistele load küll antud on? Üldse ei osata parkida, rääkimata juhtimisest.
Siidiuss
10:34 07.09.2011
Kuidas sellistele load küll antud on? Üldse ei osata parkida, rääkimata juhtimisest.
äsja värvitud auto
14:25 23.03.2012
mina olen üks neist, teisiti ei saagi parkida enne, kui vabanetakse mõlkijatest ja kriipijatest.
Redise tänava Eesti mees Laagr
08:52 15.05.2012
allan_ss
10:11 15.05.2012
kõrval olev on juba mööda parkinud, mis siis sellel hondal üle jäi.
foto@auto24.ee
15:41 28.05.2012
Mustakivi selveri parkla 27.05 kell 17.30
Aga minul on Bentley ja ma ei mahu mitte kuidagi ära.
?
16:49 28.05.2012
Inimene kaitseb oma vara.Ütleks kohe.Olen kah poe auto omanik,teate palju maksab omavastutus?Pargin alati kõige kaugematesse kohtadesse,isegi siis ,kui parkla on tühi.Pole autol veel poolt aastatki ,kui mingi piider korralikud mõlgid sisse lõi,uksel kaks korralikku lohku.Mis ma nüüd siis teeksin ,pildimehe arvates?Kadetsejatele,pole sellist raha,et turult autot osta.
..Jaanus1
23:34 02.02.2013
Huvitav kas need kes pildistavad ja virisevad on need kes peksavad ustega teisi autosid või lihtsalt kadedad,et nende vana autot keegi ei togi samas pajud postitused vanad ja usun,et paljud eelnevad kritiseerijad on ka omale liisinud uue ilusa auto ja ......
AR.
23:49 10.02.2013
Kuhu on jäänud inimeste austus võõra vara vastu???
Istusin kord oma autos, kui kõrvale sõitnud vana Audi tagauksest väljuv mutike virutas uksega vastu minu värskelt värvitud pilli tagaust ning kui välja kargasin ja käratasin, siis tuli muidugi reaktsioon, et noorus on hukas- olin juba siis üle 30.
Oleks mõni noorem olnud mulle vastaseks, siis oleks mu jalajälg tema auto ukses olnud!
ujum
00:15 11.02.2013
krdi autopeded!see ju LIHTSALT plekk.või vaadates kasvab pikemaks?
ujum
00:24 11.02.2013
VÄRSKELT värvitud?ilmselt vana sahver,ehk avariiline,,,mõlemad kuusakoskisse
AR.
08:53 12.02.2013
Tegemist oli ja on senini hobiautoga, mille värvimise põhjuseks polnud muu kui totaalne värskenduskuur.
Mis autopedendusse puutub, siis olgugi lihtsalt plekk, ei anna see õigust teise inimese vara rikkuda. Kui autot müüma hakkad, siis aetakse ikkagi ju näpuga mööda neid mõlke järge, kas pole?
allan_ulme
09:28 12.02.2013
eks eesti ole ju normaalne, et naabrid peksavad mööda minnes kontsaga korteri uksi või viskad muuseas naaber maja akna sissse. See ju ainult maja, krdi majapeded. :-))
azrxyuvb
18:25 24.03.2013
Mustamäe Ehituse ABC - 23.04.2013
Õigemees mis.
18:05 31.03.2013
Õige.eesti parklad on tehtud mingi ajuinvaliidi poolt nagu ka need suured liiklussõlmed.Ja kui sa tahad oma autot hoida siis see on õige lahendus seni kuni mõni JOBU eestlane kes on harjunud teiste SELGA parkima isegi lennuväljal kui see tühi on.
liiklejam
23:09 02.05.2013
viimasele
01:51 03.05.2013
Mis me peaks nüüd näppu viskama su pedofiilsetele 90ndate autovaredele või?
looder23
07:52 03.05.2013
sa, viimasele, tee omale selgeks sõna - pedofiilne - tähendus, aga muus osas nõustun su küsimusega.
karvanejakole
09:02 03.05.2013
Kui parkla tühi (nagu siine enamikel piltidel) parkigu või neljale kohale, kuid ruumipuuduses ajavad sellised ahvid närvi küll. Kunagi sõbraga parkisime sellise kahelt poolt kinni, kahjuks oli juht naisterahvas ja rohkem tüli ei tahtnud teha. Muiduõigustajatele ütleks, et kui auto on tavaliikluseks liiga hinnaline, osta garaaz või palka autojuht. Kui seda ei jõua, ära trügi parkima poe ukse ette või osta endale taskukohane auto. Vähemalt ühele uksegaprõmmijale olen kunagi jama kaela tõmmanud, võimalusel teen seda uuesti. Küljekraapimisele siiski õigustust ei leia, kuigi emotsionaalselt võiks esialgu õigena tunduda.
looderdisele
10:39 03.05.2013
Kommionuliku välimusega*
32212123132
15:50 03.05.2013
tühjas parklas ei saa ka mina probleemist aru. ma ei oska seda kuidagi samastada täistunnil kahe viimase vaba koha korraga hõivamise või lihtsalt uksealla parkimise vms ebaviisakusega, mis on tõesti probleem..
looder23
01:04 04.05.2013
mina tean küll, mida see sõna tähendab, aga kuda need autod kommionulikud välja näevad? autod nagu autod ikka, ainult, et bemmid.
kevyn_a
17:37 04.05.2013
Mis seal vahet on, kuidas inimene tühjas parklas pargib?? näed sa kusagil ruumipuudust?

Muudetud 06.05.13 09:24

Eelf
09:24 23.05.2013
Et kui parkla on tühi siis liikluseerkirjad ei kehti?
maaks
17:31 23.05.2013
Viimasele: see parkla on eramaal minuteada, või siis õigemini küll erakatusel ja seal on parkimmine omaniku rida ja sinu p...t ei tohik seal midagi torkida

Muudetud 23.05.13 17:32

Elvakas3333
15:58 24.05.2013
Oktoober 2012, Elva Postkontori ees.
MG
16:59 24.05.2013
Ma ei õigusta valesti parkimist, aga veel rohkem käivad mulle närvidele need madalalaubalised, ilma mingisuguse eluta ja väikese meheuhkusega inimesed, kes vaikselt kiibitsedes klõpsu ära teevad ja siis kiirelt jooksu panevad.
Kui sind nii närvi ajab selline parkimine, siis mine ütle seda inimesele, kes valesti on parkinud... Ilmselt see midagi ei muuda, aga samuti ei muuda see internetis, selja tagant "ära panemine"...
to MG
18:24 24.05.2013
Kuidas sa ütled auto omanikule, et ta on valesti parkinud, kui sa ei tea, millal ta tagasi tuleb. Võibolla tunni aja pärast, võibolla alles järgmine päev. Ei usu, et keegi viitsib oma aega niimoodi oodates veeta. Teine asi on muidugi siis, kui sa satud parkimise hetkel läheduses olema.
PS! Mina ei ole kedagi pildistanud.
Elvakas3333
21:12 24.05.2013
Olin auto juures umbes 10-15 minutit kuid kedagi ei tulnud ja seejärel läksin minema. Pole mõtet siin tühjalt sõimama hakata, kui sa midagi ei tea. :)
tiit_
22:51 24.05.2013
Eks kiunatab see kelle pihta kivi lendas. 20 aastat möödas aga kultuur ikka veel Ida-Euroopa oma.
0o0o0o0
23:20 24.05.2013
<20 aastat möödas>

millest?segane jutt sul!
foto@auto24.ee
11:10 18.06.2013
Rocca Al Mare keskuse ees pargib auto üle kahe invaliidikoha.
b4e
16:52 18.06.2013
Eraparkla, mupod ei tohi trahvi tegemas käia ja politsei ka midagi teha ei saa. Miks mitte parkida kui nagunii midagi ei tehta selle eest.
foto@auto24.ee
11:46 29.07.2013
Reede õhtul tekitas Tallinna bussijaama ees ummiku yks hooletu autojuht, kes keeras parkis auto vastassuunas bussijaama ukse ette ja läks lihtsalt piletit ostma.
Siidiuss
12:26 29.07.2013
Ju ta oli nii kõva mees et pargib kus tahab:) teda lihtsalt teised ei koti. Teeb mis tahab nagu öeldakse.
KriipsKraaps
00:38 19.08.2013
Parkige kuidas tahate, aga inva kohale parkimine on ikka nahhaalsuse tipp.
LAHENDUS: autovõti aitab :D

Las siis uluvad!
784 BDK valesti parkija
11:07 01.11.2013
Tallinna Keskhaigla juures 03.10.2013
ˇ
20:00 02.11.2013
ei saa küll eriti aru, et see pirukas nüüd valesti pargiks. temast paremal on näha kollast ruutu, mis keelab ruudu sees parkimise, aga muid parkimist keelavaid märke ei näe. ka ei ole ta kedagi kinni parkinud.
Darknet
21:15 06.12.2013
Tartu Prisma , katuseparkla
foto@auto24.ee
15:24 04.09.2014
Auto pargitakse iga päev kõnnitee ette, kust emad peavad siis lapsekärudega kuidagi mööda mahtuma. Tegu on sotsiaaltöötaja autoga. Kõrval kohe suur joonitud parkla olemas.
foto@auto24.ee
08:49 09.09.2014
​Süüdimatu parkija Pärnamäe Kalmistu hoovi ees, kustkaudu toimub kogu töö tegemine nii veokite kui traktoritega.
AR.
18:46 15.10.2014
Niikaua kui nende parkimisgeeniuste kupli all midagi paika ei loksu, pole tegelikult neist piltide tegemistest mitte mingisugust tolku. Selliste õigustuseks võiks öelda, et kuhu on lusikaga antud, ei anna kulbiga ära võtta. Jah, nõme on vaadata küll, aga see ei muutu tõenäoliselt niipea.
ˇ
09:31 22.10.2014
selliste autodega pargivad tavaliselt mingid naisterahvad või tegelased, kes on oma elus lõpuks uue auto suutnud osta ning ennast nüüd tegijateks peavad. kõiksugu škodade omanikud on ka ässadeks muutunud. uusrikkad, kes ostavad odavmarke.
v_
10:33 22.10.2014
Tuttav ostsis just hiljuti 2.0TDI Avensise kuna tuli üle 2000€ odavam kui uus 2.0 TDI Octavia. Mis siis Toyota autoklassiks nimetada? Skoda mõningate mudelite mõned versioonid maksavad kenasti üle 30 tuhande euro pole see kindlasti odav. Aga noh mis teha kui inimene on sõitnud elu aeg vanade rapetega millede turuväärtus on väiksem kui mõne tegelase telefon. Ajuehitus ei olegi võimaldanud uute autode hinnakirjasid ja varustuse hinnakirjasid uurida. On kuulnud mõnest margist kuskil mis pidavat odav olema. Ja siis ta räägib "kallist" ja "odavast" margist. See on pigem psüühiline häire hinges, et peab sõitma vana Bemmi rüsaga aga näe naaber ostis uue Skoda mille tagaiste maksab rohkem kui tema Bemmi terve auto turuväärtus.
ˇ
10:56 22.10.2014
see, et autole mingi hinnanumber külge pannakse, ei tähenda veel, et tegu kallima autoklassiga. võin omale suvalise uue auto osta küll ja seda ilma igasuguse liisinguta, aga mille pagana pärast pean ma maksma kakskümmend ja enam tonni mingi plekihunniku eest, mis juba nelja-viie aasta pärast 50% oma ostuhinnast kaotanud on? raha saab mujale kasulikumalt paigutada kui autodesse toppida. just need, kes lõpuks mingile sissetulekutasemele jõudnud ja võivad siis endale ka uut autot lubada (enamik küll liisinguga), hakkavad järsku arvama, et on tegijad ning teistest paremad. see, et ma rahuldun ca 5000- 8000 maksvate autodega, ei tee minust veel eluäbarikku ja teiste kadestajat- see iseloomujoon minus täiesti puudub. ja mida üldse leidub kadestamisväärset mingis škodas või renaultis?
seetõttu ei suuda ma mõista neid, kes arvavad, et on vinge auto omanikud ning demonstreerivad seda rõveparkimisega.
v_
11:24 22.10.2014
Usu mind, ei leidu kadestamisväärset midagi ka sinu 5000-8000€ maksvas teiste poolt ärahooratud kolmanda ringi autos mida sa pead "kallimaks autoklassiks"... Mistahes uue auto ostja saaks lubada neid rüsasid endale mitmeid hoovi roostetama. Ja täpselt nii nad seda sinu "kunagist luxautot" ka vaatavad.

Ja iga auto on täpselt niipalju väärt kui on väärt tema turuväärtus olenemata auto nimest ja mainest. Õigemini see raha mis makstakse sinu auto eest.... Sa võid müüa seda ja uskuda, et see on väärt niipalju aga reaalsus on see kui raha on lõpuks laual. Ja endistest miljonäriautodest ja tänaste sandikärudega sõitjad võiks sellega arvestada enne kui hakkavad siin brände liigitama.
ˇ
15:05 22.10.2014
tundub, et üks škodaomanik püüab siin enda ostu õigustada.
muideks, ma pole väitnud, et enda autosid kuidagi paremaks peaksin kui teiste omi, ma kasutan neid lihtsalt sõitmiseks, mitte teistele eksponeerimiseks.
v_
17:05 22.10.2014
Mul on mitu autot ja ma ei õigusta midagi. Üks neist müügis isegi hetkel. Müstilised mõttekäigud on mõnel.

Mulle lihtsalt ei meeldi vanad autod ja mulle ei meeldi rondiomanike kallis-odav mõttekäigud. Lihtne? Kui sul mees raha oleks küll sa siis ka uue auto soetaks. Aga raha pole lihtsalt niipalju ja siis tekib nõndanimetatud "halvustamine" - "kadedus". Vaja on õigustada, et 5000€ ront on parem kui uus auto. No ei ole see nii alati. Aeg on kõvasti edasi läinud...
ˇ
19:28 22.10.2014
sa ei tea minu väärtushinnaguid ega kontoseisu, seega pole mõtet pidada kedagi rondiomanikuks. arvata võib, et mu vanad autod on isegi paremas tehnilises seisukorras kui suvalise liisinguorja poolt äraaetud "uus", sest pangale võlgu olles ei suudeta enam muid kulusid katta. ja mul on see luksus, et võin neid vanu kasvõi igal aastal järgmise vastu vahetada kui ära tüütab. lihtsalt minu jaoks ei ole üks uuena meeletut hinnalangust läbi tegev asi nii palju väärt kui ta eest tahetakse. samamoodi ei osta ma ka muid tarbeasju, mis hinna poolest ületavad kõvasti asja tarbimisväärtust. mõttetu raharaiskamine ja mul puudub ka igasugune vajadus ennast eksponeerida ning identifitseerida läbi uue auto. niiet igaühele oma- kes unistab uuest autost, kes muudest asjadest.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte