Mitsubishi

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

mootor väriseb tühikäigul

seriko
18:23 19.01.2013
selline probleem, et kui seisad valgusfoori peal, käigukast D peal, siis mootor hakkab vibreerima, siis kui panna käigukasti N peale, siis väriseb tunduvalt vähem, millest võib olla viga. ja tundub veel et jõudu nüüd kuidagi vähem
R5
19:31 19.01.2013
No ehk moni kyynal pekkis, uks silinder ei tööta
vot
20:15 19.01.2013
Tasuks lasta kontrollida mootoripatjade seisukorda
qp
21:36 20.01.2013
Tasakaalustusvõlli rihm üle visanud?
seriko
19:27 21.01.2013
ei usu et tsilinder ei tööta, mootor ise paistab et töötab ilusti, ise arvan ka et padjad äkki, linkis oli jutt 2,4 mootoeist, mul aga 2.0 100kw bens. aga rihma kohta ei tea isegi, pole aimugi isegi kuna neid vahetati viimati
audi a8 v8
20:13 21.01.2013
autolehe jutt käis kõigi GDI mootorite kohta.
seriko
10:57 25.01.2013
tundub selle pärast, et pöörded kukkuvad alla, siis see värin tuleb sisse, mingi tühikäiku motori viga vist, vahel kukkuvad, vahel mitte
prtx
17:51 28.01.2013
Elukaaslase volkaril oli sama viga. Selgus , et üks pihusti hakkas otsi andma.

Foorumi reeglid

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

  • Foorumis on KEELATUD:
    • Ostu-, müügi- ja vahetuse kuulutuste edastamine
    • Otsene reklaam
    • Teadlikult ebaõige sisu avaldamine
    • Ropendamine, sõimamine, karjumine ehk läbivate suurte tähtedega kirjutamine
    • Kirjutamine rängalt eesti keele grammatikareegleid eirates
    • Teemast mööda rääkimine
    • Samas teemas erinevate nimede alt postitamine
    • Võõra inimese pärisnime all esinemine
    • Sõnumite ja teemade kordamine
  • Lubatud on teiste foorumi külastajate aitamine soovitades mõnda head firmat või töömeest. Lubatud on teema laiendamine. Liiga usinat ühe ja sama telefoninumbri/meili jagamist erinevates teemades võidakse lugeda reklaamiks ning kontaktandmed/postitused võidakse kustutada ja kasutaja blokeerida.
  • Teema pealkiri ei tohi olla umbmäärane: "mure", "probleem", "appi". Pealkirja lugedes peab saama aimu, millest antud teemas juttu tuleb. Teemade pealkirjades on keelatud korrata kirjamärke, näiteks: "palju on Calibra kütusekulu???????????".
  • Teema pealkirjas ei tohi laimata kaubamärki-firmat, näiteks: "petturid ASDF autopoes". Oma konkreetset kogemust mingi firma või kaubamärgi kohta saab väljendada kirjutatud sõnumis.
  • Küsimused, ettepanekud ja järelpärimised võib postitada "Vaba teema" foorumis asuva teema "Kaebused" alla.
  • Reeglitele mittevastavaid, mõttetuid ja foorumit risustavaid sõnumeid ja teemasid on administraatoritel õigus kustutada või sulgeda. Pidevalt mõttetu sisuga postitustega foorumit koormavaid kasutajaid on õigus moderaatoritel blokeerida.
  • auto24.ee-l on õigus foorumi reegleid muuta.

Vasta teatele

Pildid + lisa pilte